lekarz Bronisław Siomasz

2,1
1,8
1,9
1,9

Opryskliwy , zesłany chyba za karę!Nie zainteresowany pacjentem tylko skupiony na chamskich uwagach. jest to zdecydowanie najgorszy lekarz jakiego spotkałem w zyciu!

Ja polecam Pana doktora Siomasza. Bylam u niego na wizycie juz kilka razy,zawsze otrzymalam od niego pomoc. Moze nie jest szczególnie wygadany,ale to chyba nie o to chodzi na wizycie. Wobec mnie Nigdy nie byl nieuprzejmy i zawsze szczegolowo tlumaczyl jak przyjmować leki oraz w razie potrzeby kierowal na badania. Ogolnie wizyta przebiega szybko,ale bardzo konkretnie.

Strasznie nieprzyjemny człowiek. Spotkałem go na ul. Romera w Warszawie. Zainteresowanie zerowe, opryskliwy, ignoruje pacjenta, przyjmuje pacjentów jakby musiał pracować za karę. Na samym wstępie z wyrzutem zapytał czemu nie poszedłem do lekarza 1szego kontaktu po czym wzdychnął ze słowami "co za kraj".

Tragedia. panie idź pan do domu a nie ludzi leczyć. Ten pseudo lekarz (pajac) leczył mnie ponad 2 miesiac na grypę nienawidze go

Mogę szczerze powiedzieć, że to najgorszy i zarazem najmniej przyjemny lekarz jakiego spotkałem w życiu. Sytuacja zmusiła mnie do tego by u wspomnianego internisty być na 2 wizytach (nagła pomoc lekarska) i mam nadzieję nigdy w życiu więcej nie popełnić tego błędu.Trudno mi się w ogóle wypowiadać o kompetencjach tego człowieka gdyż kontakt z nim sprowadzał się do naprawdę chamskich odzywek, całkowitego braku zainteresowania pacjentem (40 C gorączki), wywyższania się, braku jakiejkolwiek chęci pomocy. Przed moim wejściem widziałem dziewczynę, która po 5 minutach obecności u tego lekarza wyszła z płaczem podsumowując swoją wizytę jako "stratę czasu". Z całego serca nie polecam NIKOMU.

Dr Siomasz przyjmuje obecnie również w przychodni SANA na Batorego w Warszawie (mam nadzieje, że juz niedługo). Trafiłam do niego przez przypadek, bo akurat tylko u niego były wolne terminy. Przyszłam ze stanem zapalnym zatok, doktor zaczął od obrażania mnie z powodu tego, że nie wykorzystałam skierowania do laryngologa - stwierdził, że to wyraz głupoty i nieszanowania czasu lekarza. Potem odmówił wypisania nowego skierowania do laryngologa, odmówił zmierzenia ciśnienia (lecze sie na nadciśnienie). Wypisał mi leki, które są na kaszel i zapalenie oskrzeli (chociaż kaszlu nie miałam, a on mnie nawet nie osłuchał). Dwa dni później musiałam znowu zgłosić sie do lekarza, tym razem już do normalnego, i nie było żadnych problemów. Nie polecam tego pana. Sprawia wrażenie, jakby pod względem kultury osobistej i stosunku do pacjenta urwał sie jakiegoś głębokiego radzieckiego zamordyzmu. Szkoda czasu i zdrowia.

Byłem u tego lekarza w ramach wizyty u internisty (był na zastępstwie). Być może dr Siomasz i jest specjalistą z laryngologii, ale jego podejście do pacjenta jest zerowe. Nie był kompletnie zainteresowany moim problemem, po prostu wypisał skierowanie do laryngologa, bez absolutnie żadnych zaleceń. Moje pytanie czy mogę sobie ulżyć jakimiś lekami skwitował, że "przecież już próbowałem sam sobie pomóc i nic to nie dało". Jest to po prostu kpina, tacy ludzie powinni pracować przy taśmach produkcyjnych, a nie w kontakcie z drugim człowiekiem, który towarem bynajmniej nie jest.

Nigdy więcej nie pójdę do tego człowieka. Przepisał mi leki, które mnie jeszcze dobiły, nic nie pomagały. Nie dość że miałam całą siatkę leków to jedne wykluczały drugie. Dla mnie niekompetentny człowiek. Na wizycie nawet głowy zza biurka nie podniósł, nie zbadał, nic nie powiedział. To ma być lekarz?

Miłe zaskoczenie. Konkretnie, sprawnie - po opisaniu przeze mnie objawów osłuchał mnie i zapisał zestaw leków. Poprosiłem o chociaż 2 dni zwolnienia (na prawdę czułem się fatalnie) to dał mi aż 4, do końca tygodnia. Do tego był sympatyczny, trochę pożartowaliśmy. Złego słowa nie powiem - polecam tego lekarza.

Miałem nie przyjemność trafić do tego lekarza na wizytę w przychodni Medicenter, na ul. Wołoskiej w Warszawie. Badanie pospieszne. Brak zainteresowania i empatii,a to powinno być podstawą w zawodzie lekarza. Mimo mojej informacji, że przyjmuje leki na stałe, ze względu na chorobę przewlekłą, Pan doktor przepisał mi 1 lek, który jest w przeciwwskazany w moim schorzeniu. To upewnia mnie tylko w przekonaniu, że badanie przeprowadził od nie chcenia. Poza tym bardzo nie miła osoba, a w zasadzie będąc bardziej obiektywnym należy napisać, że chamska.