Potwierdzam, naprawdę bardzo dobry z dużym doświadczeniem specjalista. Cierpliwie wytłumaczył mi moją chorobę. Lubi zażartować ale ma duży szacunek do pacjenta. Bardzo mi pomógł. Dziękuję.

Dr Wójcik jest wnikliwy i dokładny. Poświęca czas i uwagę dla pacjenta. Diagnoza i sposób leczenia jest szczegółowo interpretowana. Jestem chora na RZS i mam wiele chorych stawów. Pan doktor prowadzi już mnie wiele lat. Polecam. PS. Nierozumiem aż tak negatywnych opinii. Sądząc po agresji ich wypowiedzi to raczej pisała konkurencja Pana doktora. Niestety takie wpisy to często nadużycia:(

Niestety takie wpisy to często nadużycia:(

Naprawdę polecam tego lekarza. Ma duże doświadczenie zawodowe. Zleca dodatkowe badania diagnostyczne ale szybko i trafnie diagnozuje. Leczę się od kilku miesięcy i są duże postepy. Jest konkretny i zdecydowany. Polecam.

Bardzo dobry i kompetentny lekarz. Postawił szybko i trafnie diagnozę. Gorąco polecam.

Wciąż poszukujesz "Rehabilitant Kraków"?

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Kraków-Południe
ulica Szwedzka 27