Bruksizm

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 60

Artyści Uśmiechu Stomatologia
Chorzowska 216
40-101 Katowice

Od lat zawsze balam sie wizyty u dentysty...kladac sie na fotel juz mialam takiego stresa i mokre plecy ze strachu ...kiedy znalazlam ta klinike wszystko sie zmienilo... tam naprawde nic a nic nie boli :) pierwszy raz w zyciu ..a juz zyje troche lat, trafilam na stomatologa ktory powiedzial ze nie bedzie bolalo .. i rzeczywiscie nic nie bolalo. Pozatym atmosfera tam panujaca jest swietna , czlowiek nie czuje sie jakby szedł na " ścięcie " tylko od samego progu widac usmiechniety personel ktory wita i ktory nalezycie zajmuje sie pacjentem. Zarówno panie w recepcji jak panie asystujace przy lekarzu sa przemiłe.
Równiez pani wykonujaca higienizacje to przemila i fachowa osoba ktora jest w pełni profesjonalna w tym co robi.
Bardzo wam wszystkim dziekuje...jestescie super specjalistami...ekipą ...a przede wszystkim wspaniałymi ludzmi...
pozdrawiam... Kasia z Anglii

Opinia dodana przez: Kasia
Stomatolog Suchy Bór lek. dent. Renata Dąbrowska-Leśniak

Laserdent. Prywatna praktyka stomatologiczna
Cicha 7
46-053 Suchy Bór

Do gabinetu Laserdent trafiłam z wielkim bólem zęba. Pomimo, iż nie byłam pacjentką Pani Doktor ani nie byłam wcześniej zapisana- nie odmówiono mi pomocy (wcześniej byłam w kilku gabinetach w Opolu- wszędzie spotkałam się z odmową lub musiałam oczekiwać co najmniej kilka dni na wizytę). Zapewniam, że wszelkie fobie i lęki dentystyczne, jeżeli ktoś je ma, mijają wraz z przekroczeniem progu gabinetu. Atmosfera jest tu bardzo serdeczna. Pani Doktor oraz jej zespół to profesjonaliści w swojej dziedzinie. Z wykonanych dotąd zabiegów jestem bardzo zadowolona- nawet wyrywanie zębów, tutaj jest wykonywane całkowicie bezboleśnie, a Pani Doktor radzi sobie naprawdę z trudnymi przypadkami. Pacjent jest informowany o wszystkim, co Dentyści w danej chwili robią, co podnosi komfort wizyty. Dostaje także pełną instrukcję postępowania pozabiegowego. Gabinet jest także świetnie i bardzo nowocześnie wyposażony. Z czystym sumieniem polecam Laserdent wszystkim, komu zależy na jakości zabiegu oraz komforcie podczas wizyt u stomatologa.

Opinia dodana przez: Alicja

Periogabinet. Stomatologia
Kopernika 6

Protetyk Kraków lek. dent. Marta Zinkow

lek. dent. Marta Zinkow

Protetyk, Medycyna estetyczna

Dentima s.c.
Władysława Żeleńskiego 86
31-353 Bronowice Wielkie, Kraków

Bardzo miła Pani stomatolog. Można poczuć się bezpiecznie, dobrze doradza i dzięki Pani Zinkow obecnie mam wyleczone wszystkie ubytki i uzupełnione braki. Całe zęby wyglądają o niebo lepiej jak jeszcze kilka miesięcy temu. Dziękuję i polecam. Dodam, że praktycznie całość odbyła się bezpoleśnie!

Opinia dodana przez: Aleksandra B
Stomatolog Szczecin lek. dent. Ewelina Dobrowolska

lek. dent. Ewelina Dobrowolska

wizyta już od 50

Dobrowolska Gabinety Stomatologiczne
ul. Łukasińskiego 42d
Szczecin

Najlepszy lekarz stomatolog jakiego spotkałam. Delikatna i bardzo dokladna. Bardzo polecam

Opinia dodana przez: Patrycja
Stomatolog Warszawa lek. stom. Przemysław Lutostański

lek. stom. Przemysław Lutostański

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

White Dental Clinic
Żeromskiego 3A

Dobrze, że się zdecydowałem. Polecam Pana Lutostańskiego i te gabinety. Czystko, elegancko i dla mnie co najważniejsze bezboleśnie i jak na Warszawskie warunki cena na prawdę przystępna. Istotne było, że lekarz poinformował mnie co i jak i dlaczego tak się dzieje, co będziemy robić i przedstawił jakie są tego koszty, wszystko czarno na białym bez dodatkowego wciskania kosztów na siłę. Jestem zadowolony z całego procesu leczenia. Dla zmotoryzowanych ciężko zaparkować, więc ja następnym razem będę metrem ( 1-2 min od metro Słodowiec ) - to tylko taka mała uwaga.

Opinia dodana przez: Łukasz
Stomatolog Białystok lek. dent. Bogusława Czarnowska

lek. dent. Bogusława Czarnowska

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Niepubliczny Stomatologiczny ZOZ "Czar - Dent" s.c.
Porzeczkowa 14
15-815 Białystok

Nie należę już do osób najmłodszych, trochę historii za sobą zostawiłam, trochę osób poznałam, przez wiele słów się przewinęłam...ale pierwszy raz, dosłownie i szczerze - pierwszy raz miałam przyjemność trafić do takiego dentysty, jakim jest dr Bogusława Czarnowska. I nie chodzi tu tylko o wiedzę - to jest nabyte (aczkolwiek uważam, że wielu osobom zbyt dużo brakuje do poziomu Pani dr Czarnowskiej)...chodzi o podejście do mnie jako pacjenta, o traktowanie mnie jak człowieka a nie oddychającą gotówkę. Doktor nigdy nie patrzy na zegarek, poświęca mi tyle czasu, ile potrzebuje mój przypadek. Kiedyś złamałam sobie ząb bardzo boleśnie. Płacząc zadzwoniłam do dr Czarnowskiej o 23 (nie wiedziałam co mam robić), a ta poprosiła, bym przyjechała do gabinetu i że ona też się już ubiera i jedzie...ile osób byłoby w stanie to zrobić? no ile? Uwielbiam dr Czarnowską za jej wiedzę, podejście do Pacjenta, za jej energię, którą przekazuje mi na każdej wizycie. Uważam, że w Białymstoku...ba, nawet w całej Polsce nie znajdzie się lekarz z takim powołaniem...nie znajdzie się osoba, która mogłaby dorosnąć do pięt mojej doktor. Jeżeli ktoś szuka dentysty i chciałby, by ów dentysta był również człowiekiem - wybór powinien być jasny.

Opinia dodana przez: Ania
Medycyna estetyczna Kraków lek. med. Anna Grodecka

Instytut Medycyny Estetycznej MEDESTETIS
ul. Odrowąża 18/1

Pani Doktor miła, uśmiechnięta i rozmowna. Wizyta przebiegała niezmiernie miło. Aż wpadło by się znowu :) Cena - bardzo atrakcyjna w porównaniu do konkurencji.

Opinia dodana przez: wojtek
Fizjoterapeuta Warszawa mgr Aneta Ficygowska

mgr Aneta Ficygowska

Fizjoterapeuta

wizyta już od 60

FizjoSystem - Centrum Rehabilitacji
ul. Wita Stwosza 32 lok. 1
Mokotów, Warszawa

Do Pani Anety trafiłyśmy z polecenia trenera.Moja córka intensywnie trenuje od kilku lat tenis ziemny. W grze towarzyszą jej większe i mniejsze kontuzje. Do Pani Anety trafiłyśmy z urazem który wyeliminował Basię na kilka miesięcy z gry. Najpierw wizyta u ortopedy, który nie był zbytnio zainteresowany pomocą, potem rehabilitacja która polegała na przyjmowaniu zabiegów fizykalnych... pomogło, ale ból barku wrócił i uniemożliwił grę. Pani Aneta spadłą nam z nieba. Zbadała Basię, wytłumaczyła co wolno jej robić a czego ma unikać, wdrążyła pracę manualną oraz zaleciła ćwiczenia do domu. Po 2 wizytach ból zniknął, po miesiącu pracy manualnej i ćwiczeń Basia wróciła na kort. Pani Aneta na bieżąco dawała nam wskazówki co wolno robić a na co jest jeszcze za wcześnie. Po 2 miesiącach córka już normalnie trenuje oraz bierze udział w turniejach. Jesteśmy cały czas w kontakcie z naszą fizjoterapeutką. Miła, zawsze uśmiechnięta i pełna optymizmu. Świetny kontakt z pacjentem. W 100% jako rodzic zaufałam i oddałam w jej ręce swoją córkę. Dziękujemy Pani Aneto.
Pozdrawiamy

Opinia dodana przez: Maria Małyszko
Stomatolog Chorzów lek. dent. Maciej Błoński

lek. dent. Maciej Błoński

Stomatolog, Implantolog

Gabinet stomatologiczny DreamDent
Armii Krajowej 13
41-506 Chorzów

Dr Błoński jest najlepszym dentystą jakiego spotkałam w swoim życiu. Podejście do pacjenta niesamowite, kompetencje na najwyższym poziomie, przyjazna atmosfera, świetny sprzęt. Nic dodać, nic ująć. Całym sercem polecam.

Opinia dodana przez: Marta