lekarz Brygida Elias

2,6
2,7
2,4

Według badań pani doktor jestem zdrowa i oczy nie mają prawa mnie boleć A zrostów po sześciu operacjiach nie widziała...

Według badań pani doktor jestem zdrowa i oczy nie mają prawa mnie boleć
A zrostów po sześciu operacjiach nie widziała...

Nie rozumiem dlaczego tacy ludzie nie zmieniają zawodu 🤔. Bardzo niemiła doktor. Od dzień dobry rzuca uwagi nie słuchając pacjenta. Absolutnie nie polecam . Współczuje pacjentom w starszym wieku którzy nie będą mieli odwagi się obronić 🙁

byłam tam tylko jeden raz z dzieckiem i nikomu jej nie polecam krzyczy a nie rozmawia z pacjętami nie powinna leczyć ludzi !!!!!! Na dodatek mam jeszcze wezwanie na policję przez nią naciąga NFZ

Niekompetentna osoba, nie dość że zachowuje się jak osoba nerwowo chora to jeszcze nie zna się na okulistyce. Zdecydowanie nie polecam.

Beznadziejna wredna baba i tyle!!! Zero empatii! Zero profesjonalizmu! Najgorszy lekarz jakiego w życiu spotkałam!!!

Bardzo dobry lekarz,stawia właściwą diagnozę ,szybko wróciłam do zdrowia po lekach zaproponowanych przez panią doktor.

Tak się zastanawiam kto wystawia te wszystkie pozytywne opinie, na jakiej podstawie...jedyne co usprawiediwiałoby te wzniosłości to zmienność nastroju pani doktor - może czasem ma lepszy dzień...Oceniam ją jako arogancką i lekceważącą osobę, człowiek czuje się bynajmniej jak nie pacjent a kolejny numerek z kolejki...Od lekarza oczekuję profesjonalizmu - uwagi, empatii i trzymania swoich humorów na wodzy, tutaj bynajmniej tego nie doświadczyłam...Nie polecam!

Absolutnie nie polecam korzystania z usług Pani doktor. Nie wiem, czy jeżeli korzystałbym z jej usług prywatnie zmieniłbym odczucie o niej jako specjaliście i człowieku. Jest osoba pozbawioną empatii, opryskliwa, wręcz momentami miałem wrażenie, iż podchodzi do mnie z pogardą. Nie tłumaczy, nie rozmawia i sądzi, że mam przygotowane odpowiedzi na wszystkie jej pytania i najlepiej, że zdiagnozuję się samemu. Nie wypowiem się na temat diagnozy, ponieważ pójdę na badanie do innego okulisty.

Bardzo kompetentna Pani doktor. Poświęca dużo czasu, wszystko krok po kroku potrafi wytłumaczyć, odpowiedzieć na nurtujące pytania pacjenta. Bardzo uprzejma i miła. Widać, że kocha wykonywaną pracę, co w dzisiejszych czasach bardzo się ceni. Polecam!

Bardzo życzliwa i kompetentna Pani doktor. Swoją pracę wykonuje z poświęceniem. Mimo, że wizyta przewiduje 15 minut na każdego pacjenta pani doktor poświęciła mi dwa razy więcej czasu, dokładnie przebadała, pytała kilkakrotnie czy na pewno wszystko dobrze widzę. Oprócz tego wyjaśniła mi wszystkie sprawy związane z moją chorobą oczu. W punkcie u Pani Doktor zamówiłam także okulary, który były gotowe do odbioru na następny dzień. Wizyty kontrolne także przebiegały w miłej atmosferze. Naprawdę polecam!