lekarz Brygida Elias

2,6
2,7
2,4

Bardzo niemiła i niesympatyczna pani doktor z ironicznym podejściem do pacjenta. Moja diagnoza brzmiała astygmatyzm ,kiedy zapytałam na czym to polega i jak się leczy to odesłała mnie do wyszukiwarki Google.

Bardzo uprzejma i kompetentna lekarka.W gabinecie panuje pozytywna atmosfera.Nic dodac,nic ująć- oby inni brali z tej lekarki przykład.Dziękuję i pozdrawiam.

Bardzo miła i kompetentna lekarka,nie patrząc na godziny przyjęć i ograniczony czas-poświęca sie całkowicie dla chorego pacjenta. W gabinecie i jej firmie panuje przyjemna i przyjazna atmosfera zarówno w relacjach z pacjentami jak i pracownikami.

Jeśli ktoś chce być kompleksowo i dobrze zbadany niech uda się do innego lekarza.

najgorszy lekarz na jakiego można było trafic... pieniądze wyrzucone w bloto

najgorszy lekarz na jakiego można było trafic... pieniądze wyrzucone w bloto

nie polecam.jest nieuprzejma brak podejścia do dzieci

nie polecam.jest nieuprzejma brak podejścia do dzieci

Zdecydowanie polecam!!!Pani Doktor jest sympatyczna, zna się na swoim fachu, udziela konkretnych informacji, w Gabinecie panuje miła atmosfera, co jest również bardzo znaczące dla wszystkich pacjentów!

Zdecydowana,mila,kompetentna ,rzetelna-lekarka,posiadająca fachową wiedzę,porządny sprzęt .Po ilosci dyplomów widac,ze nieustannie poglębia i aktualizuje swoją wiedzę. Zatrudnia równiez bardzo zyczliwy i kompetentny personel. Oby jak najwięcej takich osrodków!

Zatrudnia równiez bardzo zyczliwy i kompetentny personel.
Oby jak najwięcej takich osrodków!

Bardzo niesympatyczna Pani Doktor.Szczególnie bulwersuje mnie Jej podejście do pacjentów - jeśli ktoś przychodzi na kasę chorych traktuje go okropnie,jak tylko za wizytę się płaci - jej podejście się zmienia...

Zdecydowanie nie polecam tej Pani Doktor pod żadnym względem!!! To iż pacjent przychodzi na wizytę refundowaną przez NFZ według Pani Doktor, oznacza iż może czekać do samego wieczora mimo iż godzina wizyty jest ustalona na konkretny czas. nie daj Boże jeśli w między czasie przyjdzie pacjent prywatnie wtedy jesteś na samym końcu kolejki, bo nie płacisz. jak juz uda się dostać do Pani Doktor wizyta trwa 2 minuty. i diagnoza jak sie okazuje jest mylna. NIE POLECAM