dr hab. n. med. Brygida Koehler

Pediatra, Endokrynolog

Nie wiem skąd tyle złych opinii, Pani profesor jest nawet Uprzejma, ale to zależy. Widać, że Pani profesor specjalistką zarówno Endokrynologii, jak i innych dziedzin. Polecam!

Nie wiem skąd te negatywne opinie, ale ja jestem zachwycona Panią profesor. Bardzo fachowe, rzeczowe i przede wszystkim spokojne podejście do pacjenta. Moje dziecko usłyszało wiele pieszczotliwych słów, po wizycie stwierdziło, że fajna jest ta Pani doktor, a dzieci są najlepszymi psychologami. Opłacało się jechać te kilkadziesiąt kilometrów. Polecam wszystkim, nie zrażajcie się tymi negatywnymi opiniami, zapewne napisali je Ci co poszli do Pani profesor "cwaniakować" i usłyszeli swoje.

Witam wszystkich i jestem przerażona opiniami na temat Pani profesor ... rzeczywiście pani doktor nie należy do najmilszych osób ale jeżeli chodzi o leczenie , badania i diagnozę nie znam bardziej kompetentnej osoby . Byłam u 3 endokrynologów z dzieckiem i właśnie byli mili i napisze tutaj brzydko gówno zrobili a ona uratowała mojemu dziecku życie . Wizyta u lekarz nie ma być miła bo to nie herbatka u królowej angielskiej , tylko ma być taka aby została postawiona prawidłowa diagnoza i żeby zastosowano leczenie które czasami pozwala uratować życie . Zanim ocenicie kogoś popatrzcie czasami na siebie ... czasami nie widzi się belki we własnym oku a widzi drzazgę w cudzym ...

Polecam Panią profesor jest to rewelacyjny diagnosta, świetny lekarz z ogromnym wyczuciem. Nie jest to lekarz , który słodzi rodzicom . Niestety takich lekarzy jest coraz mniej, ufam Jej w 100% nigdy nas nie zawiodła.

Nie wiem o co chodzi z poprzednimi komentarzami. Trafiłam do pani profesor z przechodzoną infekcją, którą zbagatelizował poprzedni pediatra. Ani przez chwilę nie poczułam się jak debil ani nie zauważyłam braku szacunku do mnie jako rodzica. Wręcz przeciwnie - przy drugiej wizycie wzięła pod uwagę moją opinię, że z dzieckiem jest nie za dobrze, choć po badaniu jej zdaniem nie było gorzej i na podstawie wywiadu zaleciła zmianę leku. Może faktycznie jej podejście do dziecka nie jest najdelikatniejsze, ale mojej poprzedniej lekarki było i cóż z tego? Przez jej niekompetencję skończyło się na antybiotyku. Polecam panią doktor, a wszystkich rodziców potrzebujących poklepania po pleckach i pogłaskania zamiast rzeczowej i trafnej diagnozy wysyłam do psychologa ;)

moi drodzy rodzice ,jakie bzdury wypisujecie nie wiem jakie macie oczekiwania chodzi o skuteczność leczenia czy uprzejmość względem was.NIE ZNAM LEPSZEGO LEKARZA ,100% skuteczności nigdy ,nigdy złej diagnozy.

Kurde, ja jej nie lubię. Do każdego podchodzi jak do debila ;-( Jest Głu...Nie mądra.

jest to stara wypalona roszpla i czas na to żeby poszła odpocząć bo stosunek do małych pacjentów a własciwie ich rodziców jest karygodny.ona wie swoje bo ma przed nazwiskiem prof. a nas rodziców traktuje jak debili. warto się zastanowić czy do niej iść bo to tylko strata czasu a przede wszystkim nerwów. stanowczo odradzam

Stanowczo odradzam, to wypalona , wstrętna i nieuprzejma, jest pediatrą a dołuje swoich pacjentów, jest chamska i nieuprzejma, niech idzie pracować na geriatrię

Może i nie wzbudza sympatiiale to rewelacyjny lekarz. Wystarczy ze spojrzy do gardła postuka palcami i słyszy najmniejsze zmiany na oskrzelach. Naprawde polecam, lek zawszze trafony