lekarz Brygida Targońska

Alergolog, Pediatra

Bardzo dobry lekarz, potrafi celnie postawić diagnozę i dobrać skuteczne leczenie . Wyśmienity specjalista od chorób przewlekłych, i chorób z ciężkim przebiegiem. Pani doktor leczyła moją córkę przez 3 lata, zawsze rzeczowa i dokładnie wyjaśnia wyniki badań. Bardzo dobry kontakt telefoniczny w nagłych przypadkach i bezproblemowa konsultacja nawet w godzinach wieczornych. Szczerze polecam panią Targonska jako wybitnego lekarza.

Świetny, kompetentny specjalista. Bardzo celnie diagnozuje, ma ogromną wiedzę. Owszem, jest zajęta, czasem trzeba przełożyć konsultację, ale zawsze rzetelnie tłumaczy. I - co ważne - jest bardzo konkretna i rzeczowa, które to cechy niektórzy biorą za opryskliwość.

Ta lekarka jest najgorszą lekarką jaką poznałem. Jej parszywość względem pacjenta nie zna granic, drze się przez telefon, krzyczy gdy ktoś się pyta o wyniki, opryskliwa i niesłowna. O kulturze osobistej nie wspominając. Widać, że nie zależy jej na pacjencie, bo jak to powiedziała, ,,Nie mam teraz czasu!" I tak w kółko. Albo nie ma wyników, albo nie ma czasu, albo się jej w czymś ciągle przeszkadza. Podczas wizyty jest opryskliwa. Nie polecam, zawiedziony pacjent .

Witam, Pani Targońska na moj,a prośbę przyjęcia z mocnym bólem zatok, wydarła sie na mnie ze wczoraj było "luźno" i miałą pretensje ze dzis do niej dzwonie w pt kiedy ma duzo ludzi... czyli powinnam zachorować wczoraj, bo jej tak pasowało...bardzo niemiła i niezrównoważona moim zdaniem kobieta, bez szunku do ludzi, nie polecam.