Brygida Zawadzka

Onkolog

Moja opinia jest inna. P. dr Zawadzka "zajmująca" się moją Mamą w szpitalu onkologicznym w Wieliszewie nie zleciła badań diagnostycznych w dniu hospitalizacji i nie wykonała badania fizykalnego. Moja Mama więc naświetlana była z zapaleniem płuc !!! Gdy się zorientowała o co chodzi po mojej sugestii, natychmiast przerwała radioterapię, ale moja Mama niestety bardzo szybko odeszła ! To tak to wygląda p. dr ? tak się traktuje starszych i bardzo cierpiących ? jaka tam przysięga, wstyd i żenada !

WSPANIAŁA OSOBA DOSKONAŁA DOKTOR CZUŁEM SIĘ PACJENTEM WSPANIAŁY KONTAKT BEZ STRESOWA ROZMOWA PRAWDZIWA DOKTOR KTÓRA DOTRZYMUJE ZŁOŻONEJ PRZYSIĘGI HIPOKRATESA ; Będę stosował zabiegi lecznicze wedle mych możności i zdolności ku pożytkowi chorych, broniąc ich od uszczerbku i krzywdy. ŻYCZĘ SAMYCH SŁONECZNYCH DNI