lekarz Brygida Zawadzka

Nie polecam. Pani doktor podczas wykonywania usg powiedziała, że mam 2 macice. Żaden inny lekarz(a badalo mnie kilku)nie potwierdził jej diagnozy. Poza tym droga. Za samo usg dopochwowe zapłaciłam 180.00. Nigdy więcej. Odradzam wszystkim.

Jeśli chodzi o uprzejmość to jest miła. Ale cena za usługi jest zdecydowanie za wysoka, w Poznaniu mniej zapłaciłam , a dodam że tam był zdecydowanie lepsze usg. Widziałam pecherzyk ciazowy z zarodkiem juz w 4-5 tyg a Pani Zawadzka nie widziała zarodka.

Nie polecam nie miala pani doktor zero profesjonalizmu odradzam!!! Jest bardzo nie miala badanie wykonuje haotycznie szybko zero wyrozumialosci dla pacjentki

Lekarz rzeczywiście godny polecenia! Wizyta odbywa się w spokojnej atmosferze. Pani doktor jest uprzejma i rzeczowo wszystko tłumaczy. Gabinet jest wygodny dla pacjentki, przede wszystkim dlatego, że dostępne jest osobne pomieszczenie do przygotowania się do badania i nie trzeba rozbierać się "za parawanikiem". Pozytywnie zaskoczyła mnie dostępność jednorazowych "spódniczek" do badania - nie jest to częsty widok w gabinetach prowadzonych w ramach NFZ. Wygodny jest również system wydawania recept - w przypadku przyjmowania stałych leków nie trzeba czekać na kolejną wizytę, ale poprosić w rejestracji o przygotowanie recepty.

Pani Doktor jest bardzo mila i wbudzajaca zaufanie osoba,wytlumaczy wszystko dokladnie,odpowie na kazde pytanie,polecam

Jeśli chodzi o uprzejmość to wyróżnia się doktor Zawadzka pośród innych lekarzy. Do tego odpowiada na każde pytanie szczegółowo. Widać, że zna się na rzeczy. Jedyną wadą według mnie jest koszt wizyty. Za wizytę, bez cytologii, z usg zapłaciłam 160 zł,co według mnie jest za dużą kwotą, tym bardziej jak na takie małe miasteczko jakim jest Złotów.

bardzo nie miła, zmienila sie gdy bylam w ciazy byla o wiele milsza . dzisiaj takze byłam po recepte i jej nie dostalam :( nie polecam .

u dr.Zawadzkiej byłam 4 razy , głównym problemem były upławy. Pani doktor przepisywała mi drogie leki niestety jak sie póżniej okazało mąż tez powinien sie leczyć o czym pani Zawadzka nic nie wspomniała i dlatego upławy wracały z czego powstała nadżerka! Nie polecam tego leklarza

Nie polecam tego leklarza

bardzo miła aparycja, usmiechnieta, odpowiadala na wszystkie pytania i dokładnie tlumaczyła całą wizytę, bez porównania do poprzedniego lekarza za Złotowa

Pani dr Zawadzka jest osobą uśmiechniętą, wzbudzającą zaufanie a co najważniejsze wszytko tłumaczy zrozumiale i dokładnie :O) polecam każdej kobiecie !