lekarz Brygida Zawadzka

3,4
3,5
3,2
3,4

Lekarz rzeczywiście godny polecenia! Wizyta odbywa się w spokojnej atmosferze. Pani doktor jest uprzejma i rzeczowo wszystko tłumaczy. Gabinet jest wygodny dla pacjentki, przede wszystkim dlatego, że dostępne jest osobne pomieszczenie do przygotowania się do badania i nie trzeba rozbierać się "za parawanikiem". Pozytywnie zaskoczyła mnie dostępność jednorazowych "spódniczek" do badania - nie jest to częsty widok w gabinetach prowadzonych w ramach NFZ. Wygodny jest również system wydawania recept - w przypadku przyjmowania stałych leków nie trzeba czekać na kolejną wizytę, ale poprosić w rejestracji o przygotowanie recepty.

Jeśli chodzi o uprzejmość to jest miła. Ale cena za usługi jest zdecydowanie za wysoka, w Poznaniu mniej zapłaciłam , a dodam że tam był zdecydowanie lepsze usg. Widziałam pecherzyk ciazowy z zarodkiem juz w 4-5 tyg a Pani Zawadzka nie widziała zarodka.

Jeśli chodzi o uprzejmość to wyróżnia się doktor Zawadzka pośród innych lekarzy. Do tego odpowiada na każde pytanie szczegółowo. Widać, że zna się na rzeczy. Jedyną wadą według mnie jest koszt wizyty. Za wizytę, bez cytologii, z usg zapłaciłam 160 zł,co według mnie jest za dużą kwotą, tym bardziej jak na takie małe miasteczko jakim jest Złotów.

Pani Doktor jest bardzo mila i wbudzajaca zaufanie osoba,wytlumaczy wszystko dokladnie,odpowie na kazde pytanie,polecam

Nie polecam. Pani doktor podczas wykonywania usg powiedziała, że mam 2 macice. Żaden inny lekarz(a badalo mnie kilku)nie potwierdził jej diagnozy. Poza tym droga. Za samo usg dopochwowe zapłaciłam 180.00. Nigdy więcej. Odradzam wszystkim.

Słuchajcie 2 lata temu poszłam do ginekologa G. który stwierdził u mnie dość niewinną nadżerkę wystraszyłam się i poszłam do Pani Zawadzkiej aby ta potwierdziła jego diagnozę doktor G. nie mylił się lecz Zawadzka stwierdziła że żaden zabieg nie będzie konieczny i posmarowała mi to jakimś preparatem żeby owa nadżerka zredukowała się i znikła lecz po tych 2 latach dostałam silnego zakażenia pochwy i czym prędzej chciałam udać się do mojej Pani doktor z tytułu iż nie miała wolnych miejsc skierowałam się do Doktora G. który z wielkim wzburzeniem zapytał mi się dlaczego nie leczę mojej nadżerki tora jest tak duża że powoli wchodzi mi na macice!!!
Poza tym Pani Zawadzka przepisuje antykoncepcję hormonalną bez uprzednich badań! Co mogło skutkować tym że prawdopodobnie w moich piersiach wyzwoliły się komórki rakowe! (Obecnie czekam na wyniki badań)
DROGIE PANIE ZREZYGNUJCIE Z USŁUG DOKTOR ZAWADZKIEJ!!!
Nie chciałabym że żadna kobieta przechodziła przez to co ja teraz..
Zero kompetencji i teraz wydawanie ogromnych pieniędzy na porządnego prywatnego lekarza Doktor K.

Jestem bardzo zadowolona z leczenia pani Zawadzkiej.Rok temu byłam w ciąży i gdyby nie pani doktor nie miałabym dziś pięknego,zdrowego synka!!!Poza tym każda wizyta w jej przyjemnym gabinecie nie kojarzy mi się zle tak jak u co niektórych innych złotowskich ginekologów... Pani Zawadzka jest miła i uprzejma,wzbudza zaufanie od razu.Nigdy nie zdarzyło się aby czegoś mi nie wytłumaczyła-od choroby po wypisaną receptę. Polecam panią doktor Zawadzka-zdecydowanie TAK!!!

Polecam panią doktor Zawadzka-zdecydowanie TAK!!!

Nie polecam nie miala pani doktor zero profesjonalizmu odradzam!!! Jest bardzo nie miala badanie wykonuje haotycznie szybko zero wyrozumialosci dla pacjentki

Bardzo polecam panią doktor. Mam dwójkę dzieci, całą ciążę z drugim dzieckiem prowadzila mi p. Zawadzka i jestem całkowicie zadowolona z jej przebiegu. Wizyty w jej gabinecie są czystą przyjemnością:) można porozmawiać właściwie na każdy temat, popytać i w ogóle. Teraz ponownie jestem w ciąży i nie wyobrażam sobie,że mogła bym chodzić do innego lekarza:)Pozdrawiam!

Pani dr Zawadzka jest osobą uśmiechniętą, wzbudzającą zaufanie a co najważniejsze wszytko tłumaczy zrozumiale i dokładnie :O) polecam każdej kobiecie !