lek. stom. Camilla Majewska

Stomatolog, Protetyk

Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku lekarsko – dentystycznym, Szczególnie zainteresowana stomatologią estetyczną i protetyką. Aktywnie uczestniczy w konferencjach stomatologicznych oraz licznych szkoleniach i kursach specjalistycznych w dziedzinie endodoncji, stomatologii estetycznej oraz protetyki. Komfort i dobre samopoczucie pacjenta podczas leczenia to dla Niej priorytet. W DentiCo zajmuje się leczeniem zachowawczym, protetyką oraz stomatologią dziecięcą.

Jestem w 100% zadowolony. Bezboleśnie, profesjonalnie i bezproblemowo! Poza tym bardzo sprawnie i szybko. Czegoż więcej chcieć!

Lekarka mimo że młoda, to jest kompetentna i bardzo profesjonalna. Miałem zabiegi bardzo poważne a zęby zachowałem. Dziękuję serdecznie i pozdrawiam