lekarz Cecylia Źróbek-Stachurska

1,1

Bardzo żałuję że nie przeczytałem opinii przed wizytą. Pani doktor jest szalenie nieprofesjonalną osobą.

Pani,która opisywała sytuacje z Panią dr w Lux Medzie jest odzwierciedleniem mojej sytuacji.Na początku źrenice się jeszcze nie rozszerzyły.Sytuacja dotyczy pierwszego w życiu badania dna oka.Jak weszłam z ponad 20minutowym opóźnieniem nic mi nie zostało wyjasnione.Wszystko robiłam intuicyjnie.Na wstepie powiedzialam,ze to moje pierwsze badania.Tu zle glowe dalam,tu zle trzymalam reke-w duchu smialam sie,ze czuje sie jak uczniak ,ktory zaraz dostanie nagane.Pani nerwowa,niecierpliwa,w polowie badania mialam odczucie,ze robi to za kare albo po co ja tu przyszlam.A skierowali mnie 2niezaleznych okulistow-to nie mój wymysł.Wynik nie omówiony,tylko informacja ,ze wszystko jest w porzadku /po przeczytanych opiniach mam watpliwosci..,/.Do tego zapytalam na koniec przez ile ma sie zamazany obraz po atropinie i tu juz popelnilam blad,bo Pani podniesionym tonem mi odpowiedziala,ze to nie atropina i wyjasnila z laski jak to dziala,ale w bardzo nieprzyjemnym tonie.I tu moje zaskoczenie ,bo Pani pielegniarka ,ktora dawala mi krople dokladnie mowila,ze to atropina… wiec w sumie nie wiem co za krople dostalam.Jednym slowem opryskliwy lekarz,gdzie boisz sie o cokolwiek zapytac,przychodzacy do pracy za kare…szkoda tylko ,ze w prywatnej placowce,gdzie od kazdego pacjenta Pani dostaje bardzo dobra stawke..wiecej szacunku i empatiiby sie przydalo lub po prostu przejsc na wczesniejsza emeryture…

Pani Doktor lekceważąco podeszła do przedstawionego problemu. Przyszłam z lzawiącym okiem po infekcji. Pani Doktor sugerowała że to normalne, że o tej porze roku oczy łzawią. Pani Doktor wystawiła receptę na krople 10 szt, mówiąc żeby nie brać w aptece całego opakowania. W aptece powiedziano mi, że leków na receptę nie można dzielić. Wizyta była totalną stratą czasu.

Zdecydowanie nie polecam , po zakropieniu oczu w gabinecie zabiegowym spedzilam przed gabinetem pani doktor ponad godzinę stałe słysząc że zrenice się nie rozszerzyły. Pani doktor ponownie zakropiła mi oczy w sposób bardzo mało delikatny i bardzo dużą ilością płynu! Oczy bolały mnie całe popołudnie ( w gabinecie byłam po 13tej) . Otrzymałam bardzo lakoniczną słowną informację o wyniku badania I na pytanie czy mogę jakoś przeciwdziałać tej sytuacji usłyszałam że to taka uroda . Badanie dna oka wykonuję regularnie co pół roku i wiem jak to wygląda u innych lekarzy.

Przyszłam do pani doktor z bólem oka i dostałam informację że mój ból spowodowany jest problemem laryngologicznym bądź dentystycznym i że powinnam szukać pomocy u tych specjalistów. Zdecydowanie nie polecam tej pani doktor.

Specjalnie weszłam dodać pierwszą w życiu opinię odnośnie wizyty, ale widzę, że wszyscy mają podobne doświadczenia. Dawno nie spotkałam się z takim chamstwem. Bardzo współczuję tej "lekarce", że musi wykonywać pracę, której tak całym sercem nienawidzi, z pacjentami, którzy mają czelność przychodzić na badania. Przekroczyłam dzisiaj próg do gabinetu tej osoby za co serdecznie tu na forum "lekarkę" przepraszam. Powinien przeprosić też poprzedni okulista luxmedu, który postanowił mnie skierować na badanie dna oka, przez co ta pani musiała je wykonać. Każdy by się zdenerwował w tej sytuacji. Później zachowałam się jeszcze gorzej, bo mając to badanie poraz pierwszy w życiu nie wiedziałam gdzie patrzeć, więc trzeba mi to było powiedzieć... Pani weszła na kolejny poziom irytacji, trudno się dziwić. Na koniec "lekarka" wręczyła mi wynik badania i powiedziała, że na tej kartce jest wszystko napisane i coś o optometryscie, czego przez maseczkę i plekse nie zrozumiałam, a do tego nie umiałam niczego przeczytać (pewnie dlatego, że jestem głupia, bo przecież nie przez to, że byłam po kroplach na rozszerzenie źrenic). Tego było już dla tej osoby za dużo, więc PODNIOSLA NA MNIE GLOS - podkreślam zatrudniona w prywatnej, opłacanej przeze mnie przychodni osoba na mnie NAKRZYCZLA, bo zapytałam o wynik badania i zalecenia. Jeśli chcecie Państwo zdobyć jakąś historię do opowiadania anegdotek w towarzystwie i spotkać się z absurdalnym poziomem chamstwa serdecznie polecam wizytę u tej osoby.

Byłam u tej Pani "doktor" początkiem grudnia na badaniach medycyny pracy. Jako, że noszę okulary to musiałam odwiedzić okulistę. Ledwo przeczytałam literki z tablicy (patrząc na komentarze to nie mogę mieć pewności czy prawidłowo), poskarżyłam się że źle widzę w moich okularach, a ona prychnęła, że według niej moje okulary są ok. Jestem po porodzie, wzrok mi się pogorszył, niby mam zmienione szkła ale zaczęłam źle w nich widzieć. Muszę czekać na wizytę do lutego, bo Pani się nie chciało pracować :)

Z całego serca nie polecam Pani doktor Stachurską! Do doktor Cecylię Żróbek-Stachurskiej wybrałam się na badania z medycyny pracy. Zupełny brak profesjonalizmu! Pani lekarz podczas wizyty była niemiła! Bardzo lekceważący stosunek do pacjenta!

Pani lekarz podczas wizyty była niemiła!
Bardzo lekceważący stosunek do pacjenta!

Wszysko bylo nie tak: Wizyta w Krakowie, Kux Med, Al Słowackiego 64. Badanie dna oka. Stawilam sie zgodnie z zaleceniem 30 min przed wizyta na zakroplenie oczu, wizyta u lekarki zaplanowana byla na 15,30. Czekalam przed gabinetem od ok 15.15-15.50. Lekarka jak wyszla ok 15.32 z gabinetu stwoerdzila ze nie sa zrenice jeszcze rozszerzone wystarczajaco- robie to badanie co pol roku, wchodze po ostatnim zakropleniu jakies 20 min pozniej do gabinetu. Lekarka ok 15.32 poszla sobie na przerwe, ja czekalam ze swiatlowstretem w jasnym korytarzu do ok 15.50 albo i 16. W gabinecie pretesje do mnie ze nie pamietalam ktore oko bylo korygowane, że nie ma dokumentacj medycznej (chodze do lux med do okulitow co pol roku - jest wszystko w kartotece w systemie, ale tzw lekarka tego nie spreawdzi), niedopuszczenie mnie do glosu, wiec dopiero po badaniu powiedzialam ze mam -9 i -7.5 wade - znowu pretensje ze wczesniej tego nie powiedzialam :D Badanie przeprowadzone tak byle jak, jak nigdy dotad. Omijac te osobe, ktora podaje sie za lekarza szerokim lukiem!!!

Antypatyczna, niekulturalna, wyszłam o niczym. Zmarnowany czas i pieniądze. Dziwię się ze pani Cecylia jest zatrudniona w LuxMed. Odstręcza pacjentów. Nie polecam. Żałuję że nie dowiedziała się tego ode mnie podczas wizyty.