lek. dent. Celestyna Bęben-Cybulska

3,9
3,5
3,6
3,4

Bardzo bałem sie dentysty 7lat temu byłem na pierwszej wizycie bylo to jeszcze na Harcerskiej. Od tego czasu nie boje sie dentysty a bylem juz u wielu zawsze byl ból wiekszy lub mniejszy. A u Pani doktor kompletnie nic takze jak ktos mówi ze w innych gabinetach jest taniej? Moze i tak ale po usunieciu nawet 3 zebow niema nawet najmniejszego bólu nawet po ustapieniu znieczulenia, wiem co mówie gdyz mialem bardzo zepsute zeby i Pani doktor musiala duzo usunac. Pozdrawiam. Janusz Zygmuncik

Trafiłam do gabinetu z polecenia znajomych. Pani Doktor wykonała pracę protetyczną z której jestem w 100% zadowolona. Mój uśmiech wygląda teraz bardzo naturalnie oraz estetycznie. Pełen profesjonalizm. Cena adekwatna co do jakości. POLECAM !!!

Robiłam u tej pani zęby i wpłaciłam zaliczkę 5000 zł i przerwałam usługę bo te zęby wyglądały tragicznie i były nie do przyjęcia i do tego wykorzystano moją nie wiedzę w przepisach i podano mi do podpisania ugodę tak żeby ta pani mogła się oczyścić.Oraz doprowadziła do takiego stanu moje 3 zdrowe zęby że muszę je teraz leczyć a zaliczka przepadła i nie wiadomo na co.Nie polecam tej pani i sprawa i tak trafi na drogę sądową.

Masakra ... Ci ludzie chyba chcą za wszelką cenę dorobić się w bardzo krótkim czasie ... założenie karty pacjenta (zakichany obowiązek) i otworzenie jamy ustnej oraz poświęcenie "drogoccenego" czasu (zakichany obowiązek) pani sobie życzy 50,00 zł. Odradzmy wizytę w tym gabinecie ; zastanawiamy się z rodzią czy nie interweniować w jednostkach im podległych ! P.S. W recepcji pani nad wyraz trochę zarozumiała , widać pomyliła relacje ,kto jest dla kogo , opłaty ryczałtowe nie obowiązują w Służbie Zdrowia p.recepcjonistko !

Świetny dentysta!!! Fach w ręku. Miła, kompetentna. Warta polecenia!!! Tłumaczy wszystko od a do z, poświęca wiele czasu pacjentowi. Czekam na kolejną wizytę na której będę miał wstawioną koronę :))) warto polecać tego dentystę również i do leczenia kanałowego!!! Mam zęby jak nowe :))))

Wciąż poszukujesz "Stomatolog dziecięcy Kędzierzyn-Koźle"?

STOMATOLOGIA CYBULSCY
pl. Gwardii Ludowej 6