lekarz Cezar Kurkliński

Bardzo kompetentny lekarz, pozytywna wizyta i kompletnie wyjaśnione wszystko, zlecone zostały dalsze badania i konkretnie ustalony przebieg dalszego leczenia Wyszłam z wizyty w dobrym nastawieniu, a obawiałam się troche po dłuższej przerwie co będzie Polecam !

Polecam !

nie polecam, namawia na prywatne wizyty w swoim gabinecie nie wystawia zwolnień na nfz, ale prywatnie już tak. Nie nadaje sie do prowadzenia kobiet w ciąży…

nie polecam, namawia na prywatne

Mojej córki prowadził ciąże.jest zadowolona.Ja byłam raz teraz tez sie wybieram.Jest miły.kilka razy tłumaczy wszystko..Nie panikuje jak co niektórzy .Jest ok.polecam

szczerze nie poleca dziad i nic więcej przez tego doktora wylądowałam na 2 mies w szpitalu zupełnie olewa pacjenta ale z chęcią namawia na prywatne wizyty w swoim gabinecie nie wystawia zwolnień na nfz ale prywatnie już tak nie pilnuje ciąży i zdrowia matki i dziecka ale własnego tyłka i pieniędzy

witam, chcę potwierdzić negatywne opinie. Dr Kurkliński "państwowo" oferuje bardzo podstawową opiekę ginekologiczną, prowadziłam u niego ciążę, nie byłam zadowolona. Nigdy nie spytał o samopoczucie, o dolegliwości. Na każdej wizycie " ciągnął i nagadywał na "prywatny gabinet". Na prośbę o zwolnienie w bardzo zawiły sposób odmówił, zalecając oczywiście wizytę o charakterze prywatnym do Piastowa. Nie skorzystałam, znalazłam innego lekarza prowadzącego,"państwowego" i nie było problemu z dodatkowymi badaniami i zwolnieniem lekarskim. Szczerze nie polecam.

Polecam fachowy i zapobiegliwy.mily tlumaczy wszystko czasem po 3 razy nawet.nie nastawiony tylko na zarobek a na dobro pacjentki

Byłam totalnie rozczarowana, nie tylko tym, że zupełnie zlekceważył mój problem, ale również tym, jak mnie potraktował. Krótko mówiąc - po prostu obraził, raz nawet używając wulgaryzmu. Byłam w totalnym szoku, w życiu się z czymś takim nie spotkałam!! Chociaż lekarze czasem są mało uprzejmi, to ten po prostu wyszedł poza jakiekolwiek ramy!! Skarga do RPP już napisana.

nie polecam, za mało czasu poświęca,jest niezbyt uprzejmy drogi i nie budzi zaufania.

Pan doktor może i jest dobry pod warunkiem że przyjmuje prywatnie..bo państwowo nic nie można od niego sie dowiedzieć...byłam raz jedyny u niego wciąży i potraktowal mnie jak gówniare ktora zrobila sobie dziecko na boku....a do tego zaprosil mnie do prywatnego gabinetu jeśli che coś wiecej wiedziec..oczywiście poszłam i to nic konkretnego nie powiedzial...nie polecam...kase ciągnie poleca swoich kolegów za chorendalne pieniądze i tyle z tego jest.,,a jeśli chodzi o porade czy leczenie to nic specjalnego.

Bardzo dobry lekarz,jestem pacjentką od ponad 15 lat,zawsze wytłumaczy dolegliwości,cierpliwy,polecam