lekarz Cezar Kurkliński

3,7
3,6

Mojej córki prowadził ciąże.jest zadowolona.Ja byłam raz teraz tez sie wybieram.Jest miły.kilka razy tłumaczy wszystko..Nie panikuje jak co niektórzy .Jest ok.polecam

witam, chcę potwierdzić negatywne opinie. Dr Kurkliński "państwowo" oferuje bardzo podstawową opiekę ginekologiczną, prowadziłam u niego ciążę, nie byłam zadowolona. Nigdy nie spytał o samopoczucie, o dolegliwości. Na każdej wizycie " ciągnął i nagadywał na "prywatny gabinet". Na prośbę o zwolnienie w bardzo zawiły sposób odmówił, zalecając oczywiście wizytę o charakterze prywatnym do Piastowa. Nie skorzystałam, znalazłam innego lekarza prowadzącego,"państwowego" i nie było problemu z dodatkowymi badaniami i zwolnieniem lekarskim. Szczerze nie polecam.

Polecam fachowy i zapobiegliwy.mily tlumaczy wszystko czasem po 3 razy nawet.nie nastawiony tylko na zarobek a na dobro pacjentki

szczerze nie poleca dziad i nic więcej przez tego doktora wylądowałam na 2 mies w szpitalu zupełnie olewa pacjenta ale z chęcią namawia na prywatne wizyty w swoim gabinecie nie wystawia zwolnień na nfz ale prywatnie już tak nie pilnuje ciąży i zdrowia matki i dziecka ale własnego tyłka i pieniędzy

Byłam totalnie rozczarowana, nie tylko tym, że zupełnie zlekceważył mój problem, ale również tym, jak mnie potraktował. Krótko mówiąc - po prostu obraził, raz nawet używając wulgaryzmu. Byłam w totalnym szoku, w życiu się z czymś takim nie spotkałam!! Chociaż lekarze czasem są mało uprzejmi, to ten po prostu wyszedł poza jakiekolwiek ramy!! Skarga do RPP już napisana.

Bardzo miły i kompetentny lekarz, u mnie prowadził pierwszą ciąże. Teściowej wykrył torbiele na jajnikach i skierował na dalsze badania. Moja ciąża i poród przebiegła pomyślnie a i teściowa ma już problemy za sobą. Polecam

Nie znam lepszego lekarza:) jest bardzo miły i profesjonalnie podchodzi do pacjentów, prowadziłam dwie ciąże i wszystko ok.

Bardzo dobry lekarz,jestem pacjentką od ponad 15 lat,zawsze wytłumaczy dolegliwości,cierpliwy,polecam

ten lekarz wykrył i wyleczył mi torbiel jajnika, jakieś 15 lat temu kiedy nie było USG. Obecnie mam dwie zdrowe córeczki, i jest to duża zasługa tego lekarza. Polecam.

Polecam.

Pan doktor może i jest dobry pod warunkiem że przyjmuje prywatnie..bo państwowo nic nie można od niego sie dowiedzieć...byłam raz jedyny u niego wciąży i potraktowal mnie jak gówniare ktora zrobila sobie dziecko na boku....a do tego zaprosil mnie do prywatnego gabinetu jeśli che coś wiecej wiedziec..oczywiście poszłam i to nic konkretnego nie powiedzial...nie polecam...kase ciągnie poleca swoich kolegów za chorendalne pieniądze i tyle z tego jest.,,a jeśli chodzi o porade czy leczenie to nic specjalnego.