Po wizycie potwierdzam przekazane mi opinie, że jest to bardzo dobry lekarz. Zdolny chirurg szczękowy i stomatolog. Szybko uporał się z moim skomplikowanym problemem. Jest kontaktowy i bezpośredni. Przedstawia pacjentowi plan leczenia i wszystko szczegółowo objaśnia. Odczuwa się, że praca jest jego pasją. Dziękuje Panie Doktorze!

Usunięcie dolnej ósemki i korzenia u góry przebiegło perfekcyjnie. Dr. Cezary Bizon jest specjalistą wysokie klasy, tlumaczy to co wykonuje, a w podejściu czuje się wielką pasję, cieszę się, że trafiłam właśnie do Niego. Moje kolejne wizyty tylko u Dr, Bizona. POLECAM GORĄCO NAJLEPSZY SPECJALISTA.

To najlepszy chirurg-stomatolog w Polsce. Parszywa ósemka, powyginana, przyrośnięta do kości szczęki, haczykowata i schowana. Do usunięcia. Operacja przebiegła szybko i profesjonalnie, zero bólu, znakomity kontakt na lini pacjent-lekarz. Jeśli mają Państwo problemy z zębami, to TYLKO dr Bizon. Jak dobrze, że są tacy lekarze. Serdecznie polecam.

Bardzo dobry chirurg oraz stomatolog. Bardzo cierpliwy. Od niedawna jestem pacjetką jestem bardzo zadowolona.

Polecam tego lekarza. Szybko, bezboleśnie, bezproblemowo !

Polecam tego lekarza. Szybko, bezboleśnie, bezproblemowo !

Błyskawicznie usunął ósemke bez bólu, Idealnie znieczula. Polecam każdemu!!

Błyskawicznie usunął ósemke bez bólu, Idealnie znieczula. Polecam każdemu!!

Bylem u pana przyjety w Poliklince. Pan przez lekarza pod wplywem alkoholu

Bylem u pana przyjety w Poliklince. Pan przez lekarza pod wplywem alkoholu

Super, polecam ! Stomatolog z ogromnym doświadczeniem i wiedzą. Bardzo profesjonalnie.

Stomatolog Super pierwszorzędnie wyrywa zęby nawet takie którego inny nie che wyrywać. Szukasz dobrego stomatologa ZNALAZŁEŚ

Bardzo dobry specjalista chirurgi szczękowo - twarzowej. Leczenie szybkie i sprawne. Polecam

Polecam