lekarz Cezary Ciechanowski

Super lekarz.Podejscie do pacjenta i jego entuzjazm naprawdę pierwsza klasa.Bardzo sympatyczny i profesjonalny.Bedę polecać.

Mąż od kilku lat jest pacjentem dr Ciechanowskiego i jak dotąd zawsze z gabinetu wychodzi bardzo zadowolony zarówno z przebiegu wizyty jak i z efektów leczenia. Podczas kolejnej wizyty dr Ciechanowski skierował męża do Poradni UCK w Gdańsku, gdzie konsultant, po wykonaniu sugerowanego zabiegu, stwierdził iż nie każdy lekarz okulista jest w stanie na tym etapie rozwoju zauważyć tak drobną, ale jakże niebezpieczną zmianę, a po dokonanej korekcie dodał, iż mąż trafił na świetnego fachowca. Oby jak najwięcej takich dokładnych, rzetelnych i skrupulatnych lekarzy.

Oby jak najwięcej takich dokładnych, rzetelnych i skrupulatnych lekarzy.

Bingo! Wczorajsza wizyta jak zwykle na wysokim poziomie. Skrupulatność i wnikliwość badania na ocenę bardzo dobrą. Szkoda, że NFZ nie pozwala na kilka badań w czasie jednej wizyty z pewnością skróciło by to czas oczekiwania . Ostrości wzroku wszystkim pacjentom . Arek

Bingo!
Ostrości wzroku wszystkim pacjentom .
Arek

Z całego serca polecam Pana doktora. Od kilku lat jestem jego pacjentką, wizyta zawsze jest profesjonalna i bardzo dokładna :)

Jestem pacjentką dr Ciechanowskiego od pięciu lat. Lekarz o wysokiej kulturze osobistej, profesjonalizm i zaangażowanie jak najbardziej na najwyższym poziomie,dokładny , uprzejmy i cierpliwy. Każda wizyta odbywa się o umówionej godzinie. Serdecznie polecam dr Ciechanowskiego wszystkim, którzy potrzebują kompetentnego i doświadczonego okulistę. Pozdrawiam doktora i dziękuję za profesjonalną opiekę.

Dr C.Ciechanowski jest moim okulista od 4 lat.Zglaszam sie regularnie na badania kontrolne wzroku.Podczas badan doktor wytwarza mila atmosfere,odpowiada wyczerpujaco na zadawane pytania co do dalszego leczenia.Jestem b.zadowolona z wizyt u dr Ciechanowskiego.Postrzegam go jako osobe b.sympatyczna budzaca zaufanie pacjenta.Polecam mojego okuliste jako dobrego,kompetentnego i swietnego fachowca.

Polecam tego lekarza gdyż jest uprzejmy dokładnie zbada, doradzi gdzie się udać i jak załatwić sprawę ja mam do tego lekarza zaufanie leczę się od kilku lat. Mogę na na tego lekarza liczyć.Przyjmuje w Pucku

Bardzo sprawnie i fachowo usunięte ciało obce z oka. Zostałam przyjęta po mimo braku wolnych terminów. Pan doktor jako jedyny poświęcił mi czas. Dziękuję.

Jestem pacjentem Dr Ciechanowskiego od paru lat. Jestem systematycznie badany pod kazdym wzgledem, polecam bardzo i spie spokojnie

Jestem pacjentem Dr Ciechanowskiego od paru lat.