lekarz Cezary Frątczak

Neurochirurg

Bardzo konkretny ,pomocny, godny polecenia lekarz. Nie mam żadnych zastrzeżeń mogę tylko polecić innym , że warto przyjść i zaczerpnąć fachowej opinii i porady. Polecam !!

Polecam !!

Polecam !!

C. FRĄTCZAK - NEUROCHIRURG - LECZY I POMAGA JEŚLI BOLI CIĘ ZĄB TO IDŻ NIE DO STOLARZA TYLKO DO DENTYSTY

C. FRĄTCZAK - NEUROCHIRURG - LECZY I POMAGA
JEŚLI BOLI CIĘ ZĄB TO IDŻ NIE DO STOLARZA TYLKO DO DENTYSTY

Nie polecam. Straciłam 150 zł i żadnej konkretnej porady nie otrzymałam. Wręcz przeciwnie ....był niemiły Powiedział tak.... gdyby nie dokumentacja choroby , pomyślał bym że Pani zmyśla. Doradził noszenia gorsetu i na tym koniec. Opis wizyty którą miałam została napisana w dwóch zdaniach

Opis wizyty którą miałam została napisana w dwóch zdaniach

Podejście Pana doktora czysto mechaniczne, ma duży problem z wypisaniem skierowania na badani(rezonans) dopiero jak powiedziałem że to wizyta płatna inaczej rozmawiał. To była ostatnia wizyta u tego Pana.

BYŁAM NA WIZYCIE U TEGO KONOWAŁA , POWIEDZIAŁ ŻE JESTEM Z WYBRAKOWANEGO MATERIAŁU , I SKORO NIE PRACUJĘ ZAWODOWO TO NIE MOGĘ MIEĆ PRZECIĄŻONEGO KRĘGOSŁUPA. . NAJWIDOCZNIEJ COŚ MI SIĘ UROIŁO , __ PRZECIEŻ LEKARZ WIE LEPIEJ ___. NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

NAJWIDOCZNIEJ COŚ MI SIĘ UROIŁO , __ PRZECIEŻ LEKARZ WIE LEPIEJ ___.
NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lekarz patrzący jedynie czy pacjent przyszedł na kasę chorych, czy prywatnie. Skoro na kasę chorych, to nawet nie spojrzy na opis zdjęć RTG, nie mówiąc o zerknięcie na same zdjęcia. Diagnoza pacjent pomylił poradnie, powinien iść na rehabilitację, a nie do neurochirurga. Na skierowaniu napisane prze lakarza rodzinnego pacjent wymaga diagnozy i leczenia!!!

Jestem po operacji:rozpoznanie-wewnątrzoponowy guz kanału kręgowego.i jestem bardzo wdzięczna ze los mnie pokierował do doktora.czuje się dobrze,ł.Bardzo się bałam gdyż doktor uprzedzał ze mogą być komplikacje.Ale już w szpitalu pocieszali mnie że jestem w bardzo dobrych rękach.ze po jego operacjach nikt nie wracał.Jakże byłam szczęśliwa kiedy już wieczorem wstałam do ubikacji.Czuje jak znów chce mi się żyć. To niesamowite,ile strachu i taki efekt 5 dni po operacji.Wielkie dzięki.

Doskonały lekarz, wspaniały fachowiec, po operacji czuje się doskonale, naprawdę godny polecenia.........

Wspaniały lekarz. Polecam

Wspaniały lekarz. Polecam