dr n. med. Cezary Grygoruk

Najlepszy lekarz na jakiego natrafiłam w swoim życiu. Dojeżdżam setki kilometrów i tego nie żałuję. Wysoka kultura osobista, kompetencje i dobro pacjentki ponad wszystko. Odpowiada na każde pytanie i nigdy nie okazuje zniecierpliwienia i co ważne, żadne pytanie nie jest głupie. Cudowny człowiek.

Zdecydowanie polecam. Dr Grygoruk to miły, spokojny człowiek i świetny specjalista. Od pierwszej wizyty bardzo zaangażowany, nie ważne czy to wizyta prywatna czy na NFZ. Życzyłabym sobie więcej takich lekarzy jak dr Grygoruk.

Najlepszy lekarz jakiego poznaliśmy. Dziękujemy za cudownego synka !!

Najlepszy lekarz jakiego poznaliśmy. Dziękujemy za cudownego synka !!

jestem szalenie zawiedziona, wizyta przeciągała się bardzooo długi gdyż lekarz co chwilkę wychodził, ponieważ a to przyszła księgowa, a to przypomniał sobie że musi coś powiedzieć pielegniarce.. czułam się jakbym przeszkadzała..

Dr Gregoruk jest bardzo miłym, uprzejmym lekarzem. Poświęca pacjentce dużą ilość czasu, wszystko dokładnie wytłumaczy. Jest to lekarz z dużym doświadczeniem, oddany swojej pracy. Pacjentki są zadowolone z wizyty u Niego. Wśród jego pacjentek są też kobiety innych narodowości niż polska i widać, że porozumiewa się z nimi świetnie po angielsku. Polecam wszystkim tego lekarza.

Dr Gregoruk jest bardzo miłym, uprzejmym lekarzem.
Polecam wszystkim tego lekarza.

Lekarz bardzo dokładny, szczegółowy. Delikatnie robi Usg, wszystko tłumaczy. Lekarz pamięta swoje pacjentki i ich historie. Jest bardzo kulturalnym, życzliwym człowiekiem. Polecam

Uważam że dr Grygoruk jest lekarzem z powołania. Oby więcej takich lekarzy w naszym kraju. Jest bardzo uprzejmy, wszystko dokładnie tłumaczy, ma super poczucie humoru. Cieszę się że jest moim ginekologiem. Szczerze polecam:)

Przyjmuje zarówno państwo jak i prywatnie.Wspaniały lekarz,spokojny,opanowany,konkretny,chętnie odpowiada na wszystkie pytania.Znakomty w leczeniu niepłodności jak i prowadzeniu ciąży.Polecam każdemu.