dr Cezary Jabłoński

Psychiatra

Opinia wystawiona na 5/5 Jest lekarzem godnym polecenia, Trafnie ocenia stan chorego, tłumaczenie choroby i leczenie.

według mnie Pan Cezary jest bardzo dobry w tym co robi stara się pomóc pacjentowi jak najlepiej potrafi jedyny minus to ciężko się do niego dostać bo dużo ludzi przyjmuje a z tego co wiem to jeszcze poświęca się dla osób z problemami nałogowymi narkomanii i alkoholicy czyli ma na głowie bardzo dużo.Jest to lekarz opiekuńczy z dużą dawką dobrego humoru i na pewno nie zostawi nikogo samemu sobie .POLECAM

zdecydowanie nie polecam tego lekarza mój tata leczył sie u niego 1,5 roku i lecznie depresji zakonczyło się tragicznie. Uciekajcie od niego jak najdalej zaroazumiały bufon nie rozumiejacy problemu dajacy tylko farmakologir pacjentowi jak widac nieskuteczna.

zarozumiały mądrala, nie mający czasu i zrozumienia dla pacjenta

zarozumiały mądrala, nie mający czasu i zrozumienia dla pacjenta

Bardzo dobry lekarz-polecam.Jeden problem -dużo pacjentow. W miarę możliwości czasowych -psychterapia-bardzo dobra-może zbyt mało dociekliwy-pacjent nie zawsze umie sprecyzowac swój problem.Leczenie frmakologiczne skuteczne.

Pan doktor przyjmuje w wielu miejscach i z tego co słyszałem, ma teraz gabinet prywatny. Ja trafiłem do niego w MSWiA. Jestem strasznie wdzięczny, że wszystko potoczyło sie tak, ze to akurat do niego trafiłem. Leczyłem sie u wielu lubuskich psychiatrow. Nigdy nie spotkalem sie z takim czlowiekiem jak doktor Jabłoński! Mistrz w swojej dziedzinie! Kompletnie oddany temu co robi, ze zdrowym podejsciem i umiejetnoscia rozladowania atmosfery, co bardzo pomaga. POLECAM WSZYSTKIM!