Cezary Jankowski

Endokrynolog

Niestety nie polecam usług Pana doktora. Moje wypowiedzi były przerywane, pytania zadawane szybko, według schematu. Nie miałam do końca możliwości opowiedzenia o moich dolegliwościach. Niestety nie będę kontynuować leczenia u Pana doktora.

Poświęcał mi maximum czasu odpowiadając na moje pytania związane z leczeniem. Lekarz kompetentny, miły, z ludzkim podejściem do pacjenta. POLECAM.

Do doktora Jankowskiego trafiłam wiele lat temu. Poleciła mi go znajoma. W trakcie leczenia poświęcał mi maximum czasu odpowiadając na moje

Świetny fachowiec, rzeczowy, spokojny, wyrozumiały.Serdecznie traktuje pacjentów. W poczekalni wszyscy go chwalą. Polecam!

W poczekalni wszyscy go chwalą. Polecam!