lek. dent. Cezary Kabaciński

Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Kamilę Kabacińską-Micał. Ortodonta pierwsza liga! Dzięki jej opiece i odpowiednim doborze leczenia moje dzieciaki nie będą miały moich problemów. Na szczęście i mi Pani Kamila pomogła. Dziękuję i POLECAM!

Nie polecam, przyszłam z bólem, na zdjęciu nie zobaczyl zapalenia miazgi, kazal kupic sobie masc do smarowania.Brak empatii i profesjonalizmu.

Nie polecam, przyszłam z bólem,

Jestem długoletnim pacjentem gabinetu Cezardent. W tym miejscu pracują prawdziwi lekarze z pasją, którzy zawsze wybiorą najlepszy sposób leczenia, dlatego też nie boję się oddać mojego zdrowia właśnie pod ich ręce. Ponadto posiadają najlepszy sprzęt dentystyczny na terenie całego Świnoujścia! Nie wyobrażam sobie uczęszczać na wizyty gdziekolwiek indziej, dlatego też gorąco polecam gabinet CEZARDENT, zarówno dla tych co szukają nowego dentysty, jak i tym co zastanawiają się nad zmianą obecnego. Pozdrawiam

Byłeś "na voyagu po Świnoujściu" i trafiłeś do doktora Kabacińskiego. To znaczy, że chciałeś odejść od swojego lekarza-stomatologa, bo coś było nie tak. Nikt nie szuka innego lekarza, jeśli jest dobrze u obecnego. Doktor Kabaciński jest świetnym specjalistą i nie dziwie się, że do niego trafiłeś. Niestety z tego co napisałeś wynika, że przeraziła Cię jedynie cena. Szkoda, że tak zareagowałeś, bo wydaje mi się, że warto zapłacić za dobrze wykonaną pracę stomatologiczną i to na najlepszym sprzęcie. Co do Pana Marka (kilka postów niżej)... Chciałem powiedzieć tylko, że mi ...

Co do Pana Marka (kilka postów niżej)...
Chciałem powiedzieć tylko, że mi wstyd, bo Twój komentarz jest płaski i obrzydliwy.

Oj brzydko, brzydko panie M. Co maja powiedzieć osoby, które mają rozmiar większy od nr 38? Jeśli chodzi o fachowość i profesjonalizm, to osoby pracujące w recepcji są fajne, miłe, uczynne, pomocne, zawsze wiedzą co mają powiedzieć pacjentom, w jaki sposób im pomóc, zmęczonym podadzą kawę lub herbatę, natomiast lekarz Kabaciński Cezary jest świetnym specjalistą nie tylko w chirurgi, ale w protetyce, implantologii i leczeniu kanałowym. Zwężanie jego pracy jedynie do usuwania to obłuda. Natomiast, nowe meble i sprzęt diagnostyczny służą pacjentom.

do dr. Kabacińskiego chodzę regularnie od wielu lat i przeszłam chyba wszystkie możliwe zabiegi dentystyczne.Nigdy nie zawiódł mojego zaufania ani mnie nie oszukał. W gabineccie panuje miła i przyjazna atmosfera. Spotykam tam również dużo dzieci w różnym wieku , które otoczone są fachoą opieką i miłą obsługą.Wyposażenie gabinetu jest nowoczesne a co najważniejsze wszystko jest na miejscu i nie trzeba biegać w różne miejsca. Polecam ten gabinet wszystkim pacjentom, którzy chcą mieć wyleczone zęby fachowo, precyzyjnie i w miłej atmosferze.....nie będziecie żałować wydanych pieniążków.

w ramach voyagu po świnoujsciu odbylem wizytę u dr. Kabacinskiego - moze on i kompetentny ale straszy bufon, atmosfera do kitu, cena górna granica - powiedzmy przyzwoitości. Suma sumarum wracam do sprawdzonego stomatologa...innego

jedynie co umie dobrze to wyrywac zeby, z leczeniem sobie nie radzi, rejestracje prowadzi nieudolnie prowadzi tlusta zonka, brak podejscia do klienta, nie zrekompensuja tego nowoczesne fotele na kredyt

Od lat leczę zęby u dr Kabacińskiego i jestem bardzo zadowolona z jego usług. Ma profesjonalne podejście do pacjenta. Poświęca dużo czasu na przeanalizowanie każdego przypadku, zawsze sprawdza wcześniej wykonane zdjęcia , by porównać z obecnym stanem zęba. Jest dokładnym i bardzo dobrym lekarzem, a co najważniejsze leczy bezboleśnie i skutecznie. Mam do niego pełne zaufanie i nie muszę biegać po innych gabinetach, by upewnić się czy jego diagnoza jest właściwa.