lek. dent. Cezary Kabaciński

3,9
3,9
3,7
3,5

Byłeś "na voyagu po Świnoujściu" i trafiłeś do doktora Kabacińskiego. To znaczy, że chciałeś odejść od swojego lekarza-stomatologa, bo coś było nie tak. Nikt nie szuka innego lekarza, jeśli jest dobrze u obecnego. Doktor Kabaciński jest świetnym specjalistą i nie dziwie się, że do niego trafiłeś. Niestety z tego co napisałeś wynika, że przeraziła Cię jedynie cena. Szkoda, że tak zareagowałeś, bo wydaje mi się, że warto zapłacić za dobrze wykonaną pracę stomatologiczną i to na najlepszym sprzęcie. Co do Pana Marka (kilka postów niżej)... Chciałem powiedzieć tylko, że mi ...

Co do Pana Marka (kilka postów niżej)...
Chciałem powiedzieć tylko, że mi wstyd, bo Twój komentarz jest płaski i obrzydliwy.

do dr. Kabacińskiego chodzę regularnie od wielu lat i przeszłam chyba wszystkie możliwe zabiegi dentystyczne.Nigdy nie zawiódł mojego zaufania ani mnie nie oszukał. W gabineccie panuje miła i przyjazna atmosfera. Spotykam tam również dużo dzieci w różnym wieku , które otoczone są fachoą opieką i miłą obsługą.Wyposażenie gabinetu jest nowoczesne a co najważniejsze wszystko jest na miejscu i nie trzeba biegać w różne miejsca. Polecam ten gabinet wszystkim pacjentom, którzy chcą mieć wyleczone zęby fachowo, precyzyjnie i w miłej atmosferze.....nie będziecie żałować wydanych pieniążków.

Oj brzydko, brzydko panie M. Co maja powiedzieć osoby, które mają rozmiar większy od nr 38? Jeśli chodzi o fachowość i profesjonalizm, to osoby pracujące w recepcji są fajne, miłe, uczynne, pomocne, zawsze wiedzą co mają powiedzieć pacjentom, w jaki sposób im pomóc, zmęczonym podadzą kawę lub herbatę, natomiast lekarz Kabaciński Cezary jest świetnym specjalistą nie tylko w chirurgi, ale w protetyce, implantologii i leczeniu kanałowym. Zwężanie jego pracy jedynie do usuwania to obłuda. Natomiast, nowe meble i sprzęt diagnostyczny służą pacjentom.

Jestem długoletnim pacjentem gabinetu Cezardent. W tym miejscu pracują prawdziwi lekarze z pasją, którzy zawsze wybiorą najlepszy sposób leczenia, dlatego też nie boję się oddać mojego zdrowia właśnie pod ich ręce. Ponadto posiadają najlepszy sprzęt dentystyczny na terenie całego Świnoujścia! Nie wyobrażam sobie uczęszczać na wizyty gdziekolwiek indziej, dlatego też gorąco polecam gabinet CEZARDENT, zarówno dla tych co szukają nowego dentysty, jak i tym co zastanawiają się nad zmianą obecnego. Pozdrawiam

Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Kamilę Kabacińską-Micał. Ortodonta pierwsza liga! Dzięki jej opiece i odpowiednim doborze leczenia moje dzieciaki nie będą miały moich problemów. Na szczęście i mi Pani Kamila pomogła. Dziękuję i POLECAM!

Zgadzam się z poprzednikiem że Doktor Cezary Kabaciński jest b.dobrym specjalistą. Codziennie ma wielu pacjentów i robi wiele zdjęć przy różnych zabiegach. Nie wierze że nie zauważył czegoś takiego, a słownictwo osoby piszącej o sprawie świadczy o tym że nie może być zwykłym pacjentem, podejrzewam o to innego lekarza, który mu zazdrości wielu pacjentów. Byłam tylko na zwykłym wypełnieniu ale doktor również robi leczenia kanałowe implanty oraz inne zabiegi. Teraz nawet kupił gaz rozweselający, moja wizyta kosztowała mnie 100 zł.

Czytając ostatni komentarz można zauważyć kto go napisał-konkurencja, świadczy o tym słownictwo...Uważam,że dr.Kabaciński dostając rekomendację Polskiego Towarzystwa Endodontycznego, został uznany jako lekarz specjalista mod leczeń kanałowych równierz przez kilku profesorów,znanych w Polsce i za granicą.Radzę poczytać coś na ten temat.zanim udałam się do tego lekarza poczytałam na str.www.endodoncja.pl . Wiem,że dr.jest świetnym specjalistą, umie doskonale czytać zdjęcia i nie ma możliwości, żeby nie zauważył czegoś na zdięciu. poza tym nigdy za leczenie jedynki nie bierze 800zł, a 350zł...polecam Dr.Kabacińskiego

Od lat leczę zęby u dr Kabacińskiego i jestem bardzo zadowolona z jego usług. Ma profesjonalne podejście do pacjenta. Poświęca dużo czasu na przeanalizowanie każdego przypadku, zawsze sprawdza wcześniej wykonane zdjęcia , by porównać z obecnym stanem zęba. Jest dokładnym i bardzo dobrym lekarzem, a co najważniejsze leczy bezboleśnie i skutecznie. Mam do niego pełne zaufanie i nie muszę biegać po innych gabinetach, by upewnić się czy jego diagnoza jest właściwa.

w ramach voyagu po świnoujsciu odbylem wizytę u dr. Kabacinskiego - moze on i kompetentny ale straszy bufon, atmosfera do kitu, cena górna granica - powiedzmy przyzwoitości. Suma sumarum wracam do sprawdzonego stomatologa...innego