2,5
2,5
2,1
2,3
2,1

Miałem raz do czynienia z tym panem i wystarczy.Nie mi oceniać jego kompetencje zawodowe natomiast jest bezczelny jeśli chodzi o pieniądze.Chciał dwa razy skasować za wystawienie tego samego zaświadczenia, chodziło o przepisanie tego samego zaświadczenia tylko na inna firmę która być może ktoś źle podał albo źle zapisał.Strasznie pazerny.Nie polecam

Byłam kolejny raz na badaniach profilaktycznych i jestem kolejny raz zadowolona. Przychodnia wykonała badania krwi i moczu które zakontraktowała moja firma szybko i sprawnie. Wizyta u lekarza trwała około 10 minut. W tym czasie doktor ocenił i zinterpretował moje wyniki badań, zbadał mnie. Wystawił zaświadczenie o zdolności do pracy. Jak dla mnie wszystko było ok. Jeżeli ktoś oczekuje od badania okresowego recept i leczenia to faktycznie nie ten adres. Jeżeli oceny zdolności do pracy to zdecydowanie polecam.

totalna katastrofa, lekarz nie zna przepisów i wyciąga strasznie kasę, nie polecam, odradzam z całego serca

Ten lekarz to kompletna katastrofa ,jest strasznie niemiły i gburowaty,wiele osób co u niego było to samo mówi buc jakich mało ,i pani w recepcji taka sama ZDECYDOWANIE NIE POLECAM1!1

Super!! Lekarz wspaniały, nie wiem o co wam chodzi

Super!! Lekarz wspaniały, nie wiem o co wam chodzi

Ten lekarz to masakra ,jest strasznie niemiły,ma wybujałe ego na swoim punkcie oraz arogancja i beszczelność ZDECYDOWANIE NIE POLECAM

Liczne pasje lekarza nie pozwalają mu się skupić na właściwej pracy dostatecznie intensywnie. Ogólnie miła atmosferai w miarę trafne leczenie po zdecydowanie dobrej diagnozie. Mimo wszystko polecam.

lekarz od siedmiu bolesci gra DR House a to nie żadnan film tylko życie . Ma styl ala piotrus pan i wybujałe ego na swoim punkcie oraz arogancja i beszczelność oraz brak taktu mu towarzyszy

Zdecydowanie nie polecam tego lekarza. Byłem u niego dwa razy bo musiałem i więcej tam nie pójdę na pewno, choćby nie wiem co!!! Nie polecam!!!

Zdecydowanie nie polecam. Jeżeli ktos szuka lekarza z powołania, niestety to nie do tych drzwi powinien zapukać.

Wciąż poszukujesz "Lekarz medycyny pracy Głogów"?

Lidia Zakrzewska

Lekarz medycyny pracy
Przychodnia "HIPOKRATES" Sp. z o.o.
ulica Sikorskiego 19
ulica Kadłubka 10