Pan doktor prowadzi moją ciąże i jestem z niego bardzo zadowolona. Bardzo miło mnie zaskoczył gdy trafiłam do szpitala i wykazywał bardzo dużą troskę o mnie. Ponadto w szpitalu jego nazwisko ma siłę przebicia i mam wrażenie, że byłam przez innych lekarzy i personel lepiej traktowana niż inne pacjętki. Doktor jest podczas wizyt bardzo konkretny i kompetentny. Tylko nie zawsze pozwala na towarzystwo męża podczas badania.

Leczę się u Pana doktora od 13 lat, pomagał mi w najtrudniejszych chwilach życia. Prowadził także moje ciąże. Bardzo dużo Mu zawdzięczam, a mój mąż uwielbia Pana Doktora i jest także pełen szacunku i wdzięczności. Pan doktor jest troskliwy, rzeczowy, ma ogromną wiedzę, ufam mu jak nikomu innemu. Panie doktorze dziękuję za wszystko Anetta

Bardzo dobry, profesjonalny, kompetentny lekarz. Nigdy nie jest zmęczony pacjentem. potrafi słuchać, wyjaśnić i rozwiązać każdy problem medyczny. Zawsze ma czas dla pacjenta. Nigdy nie zmienię lekarza. Uważam, że w Toruniu jest to najlepszy lekarz.

Dr Kipigroch jest naprawde świetnym fachowcem, ma podejście do pacjentek, jest bardzo miły i uprzejmy i zawsze mozna do niego zadzwonic i sie poradzic.Ciąze prowadzi wzorowo i wszystko bardzo dokładnie sprawdza i robi dokladne badania.Lekarz z powolania, bardzo kompetentny, miły i serdeczny. Zawsze można do niego zadzwonic jezeli ma sie jakieś watpliwości. Pracuje także w szpitalu na bielanach i bardzo dobrze zajmuje sie pacjentkami. Jest to bardzo dobry specjalista. Wszystko dokładnie wyjasni i ma bardzo dobre podejście do pacjentek i jest bardzo delikatny.

Bardzo polecam tego lekarza. Prawie wszystkich opiniowanych jako najlepszych ginekologow przerabialam w Toruniu i musze powiedziec ze jest to pierwszy lekarz ktory spelnil moje oczekiwania tzn zajal sie moim problemem, nie zbagatelizowal go lecz podjal sie szczegolowych badan. Ponadto jest uczciwy tzn nie naciaga na wizyty i pieniadze.Jest bardzo konkretny, kompetentny, rzetelny, przeprowadza dokladny wywiad, wszystko dokladnie zapisuje i wyjasnia.Bije od niego spokoj i pewnosc swojego zdania.

Wspaniały, byłam u niego na pierwszej wizycie. Niezwykle przyjemny, kompetentny. Jestem pod wrażeniem. Będę wszystkim polecać.

Bardzo dobry specjalista - jako jedyny wykrył wadę u dziecka (pomimo wcześniejszych badań u innych lekarzy)

Lekarz z powołaniem. Specjalista godny polecenia. Chodzę do Pana Doktora zarówno prywatnie, jak i korzystając ze świadczeń NFZ. Zarówno w prywatnym gabinecie, jak i w szpitalu wykonuje dokładne badania, nie zapominając o USG dopochwowym. Jednocześnie zbierając wywiad, dopytuje o ostatnie badanie, cytologię, miesiączkowanie. Bardzo rzeczowy, a przy tym nad wyraz uprzejmy lekarz.

prowadził moją ciąże z szczęśliwym zakończeniem,kierował na odpowiednie badania,a w szpitalu trzymał rękę na pulsie wiedział co się dzieje.bardzo sympatyczny,wszystko wyjaśni,przy badaniu bardzo delikatny.polecam

zarówno w szpitalu, jak i w gabinecie prywatnym jest doskonałym fachowcem. Poza tym nie proponuje tylko wizyt w prywatnym gabinecie. Jest uczciwy.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Toruń"?

Sławomir Koch

Specjalista Ginekolog-Położnik