lekarz Cezary Klank

Chirurg urazowy, Ortopeda

Do gabinetu Doktora Klanka trafiłem z problemem dotyczącym prawego kolana. Zostałem w sposób wyczerpujący poinformowany o stanie stawu, o możliwościach leczenia a następnie zdecydowałem się na zabieg ściągnięcia płynu oraz - po kilku dniach - na zastrzyki z kwasu hialuronowego. Lekarz przedstawił mi opcje tyczące ceny oraz rozłożenia w czasie leczenia tymi zastrzykami. Za wizyty związane z wykonywaniem zastrzyków nie płaciłem, a tylko za same lekarstwa. Bez dopytywania się - jak to często bywa - lekarz wyjaśnił mi jak dbać dalej o stawy oraz jakie są perspektywy dalszego rozwoju medycyny w tym zakresie. Po ponad dwóch latach i dwóch seriach zastrzyków w odstępie jednego roku moje kolano działa bez zarzutu, ostatnią serią zastrzyków przyjąłem 16 mcy temu. A było już źle, każde wejście po schodach to była prawdziwa udręka. Zdecydowanie polecam tego lekarza.

Witam Lekarz godny zaufania i polecenia. Niech każdy mówi co chce, nie ma takiego co dogodził by wszystkim. W zależności czego od lekarza się oczekuje, czy pogawędki czy konkretnej diagnozy. W jego przypadku jest to konkretna diagnoza i leczenie. Operował mojemu mężowi kolano i dzięki niemu chodzi i jest w pełni sprawny. Polecam go znajomym i są zadowoleni. Przez ostatni rok leczył także mnie, korzystam z jego wizyt w razie potrzeby nadal. Jest mądrym i konkretnym człowiekiem i lekarzem. Pozdrawiam go serdecznie.

Witam

Byłam wczoraj u doktora tj. 06,11,2013. Lekarz przesympatyczny, ludzki bez tej lekarskiej maniery charakterystycznej dla większości z nich. Jestem bardzo zadowolona. Podejście w sam raz ani na wyrost szukając dziury w całym ani nie bagatelizuje problemu. Dla mnie lekarz w sam raz. Polecam.

Konkretnie i fachowo. Dokładnie takiej porady potrzebowałem. Pan doktor wytłumaczył mi wręcz łopatologicznie jaki mam problem a co najważniejsze pomógł. Z czystym sumieniem polecam!

Zgadzam się z pacjentem, który jest niezadowolony. Jak dla mnie przerost formy nad treścią. Nie zasługuje na miano lekarza przyjaznego pacjentowi. Nie polecam a ja będę się trzymał od tego gościa z daleka.

Szczerze mówiąc, to jestem absolutnie zaskoczony negatywnym komentarzem odnośnie p.Doktora jaki przeczytałem. Zupełnie jakby o innego lekarza tu chodziło. Może to ja jestem wyjątkiem, a może wyjątkiem jest niezadowolony "anonim"? Ja do doktora trafiłem po małym wypadku, w którym uszkodziłem kolano. Kilka punkcji, operacja, rehabilitacja itd. Ale od pierwszej wizyty nie mógłbym nic złego powiedzieć o kompetencjach, wiedzy, czy podejściu do pacjenta p.Doktora. Od początku byłem, że tak powiem, uświadamiany :) co się stało z moim kolanem, co trzeba zrobić, żeby je naprawić i że nie będzie to takie hop-siup, ...

Ale od pierwszej wizyty nie mógłbym nic złego powiedzieć o kompetencjach, wiedzy, czy podejściu do pacjenta p.Doktora. Od początku byłem, że tak powiem, uświadamiany :) co się stało z moim kolanem, co trzeba zrobić, żeby je naprawić i że nie będzie to takie hop-siup, a długa (jak dla mnie) rehabilitacja. Miłym zaskoczeniem było, że p.Doktor potrafi w naprawdę czytelny sposób przełożyć pacjentowi "z ichniego na nasze" ;)bo to często problem w tych naszych relacjach pacjent-lekarz. Dodam jeszcze, że przed operacją p.Doktor przyszedł do mnie na salę wytłumaczyć co i jak a po operacji powiedział co mi wolno robić z kolanem a czego mam przez jakiś czas jeszcze unikać itp. Krótko mówiąc zainteresował się swoim pacjentem. Ja wiem, że wielu się to wyda normalne zachowanie, ale uwierzcie mi, z tego co zauważyłem, będąc w szpitalu, to jednak nie dla wszystkich lekarzy (sąsiad z sali np nie doświadczył tej "przyjemności"). Z kierowaniem mnie na rezonans, jeszcze przed zabiegiem, tez nie robił żadnego problemu i nawet ćwiczenia jakie powinienem robić po operacji dostałem od p.Doktora mailem. Trochę się rozpisałem, ale jak widać jest o czym. Dziwi mnie że ktoś mógł mieć negatywne doświadczenia odnośnie p.Doktora, wręcz trudno w to uwierzyć, zwłaszcza że ja trafiłem do Niego z polecenia znajomego (również jego pacjenta, również zadowolonego).
Ja jestem p.Doktorowi wdzięczny za pomoc, bo dzięki niemu mogę normalnie funkcjonować i z czystym sumieniem będę go polecać.

Nie polecam nikomu, tego człowieka używającego tytułu lekarskiego(bo lekarzem go nazwać nie można), omijajcie z daleka. Zbywał mnie na wizytach, sugerując mi iż symuluję chorobę. Nie rozpoznał poważnego urazu; zmieniłem lekarza na lek.med Sławomira Marcinkowskiego i szczerze polecam go wszystkim.

Zbywał mnie na wizytach, sugerując mi iż symuluję chorobę.