Cezary Król

Chiropraktyk

Witam, Po drugim porodzie zaczęły się u mnie migreny. Poza silnym bólem głowy i kłuciem w oku, bywały też takie napady, którym towarzyszyły 2-3 dniowe nudności z wymiotami, kończące się kroplówkami w szpitalu. Neurolog stwierdził, że jak odstawię dziecko od piersi, to da mi worek leków. Zanim zdecydowałam się na taką kurację, ktoś polecił mi Pana Czarka. Okazało się, że powodem moich niedyspozycji jest przestawiony kręg szyjny. Po kilku zabiegach problem migreny przestał istnieć, Nawet jeśli zaboli głowa, to nie miewam już mdłości, a zwykły paracetamol załatwia sprawę. Częstotliwość bóli ...

Witam,
Po drugim porodzie zaczęły się u mnie migreny. Poza silnym bólem głowy i kłuciem w oku, bywały też takie napady, którym towarzyszyły 2-3 dniowe nudności z wymiotami, kończące się kroplówkami w szpitalu. Neurolog stwierdził, że jak odstawię dziecko od piersi, to da mi worek leków. Zanim zdecydowałam się na taką kurację, ktoś polecił mi Pana Czarka. Okazało się, że powodem moich niedyspozycji jest przestawiony kręg szyjny. Po kilku zabiegach problem migreny przestał istnieć, Nawet jeśli zaboli głowa, to nie miewam już mdłości, a zwykły paracetamol załatwia sprawę. Częstotliwość bóli co 4 dni, zmieniła się na 3-4 tygodnie (dziś mija miesiąc od ostatniego bólu głowy).
Wszyscy cierpiący na migreny powinni wiedzieć, że migrenę można okiełznać. Nawet jeśli nie uda się jej pozbyć zupełnie, to można poprawić komfort życia na lepszy. Pamiętajcie tylko, że zanim udacie się do jakiegokolwiek kręgarza, sprawdźcie, czy to nie jakiś samouk, bo taki ktoś może okaleczyć człowieka. Jeśli chodzi o Pana Króla, to mogę chórem powtórzyć z pozostałymi opiniodawcami, że ma magiczne ręce.

Witam.Miałam powazne problemy z kregami szyjnymi,lekarze rozłożyli rece ze juz nic oprócz operacji nieda sie zrobić,do Pana Czarka trafiłam dopiero po pewnym czasie a nawet namową moich bliskich,gdyż niewieżyłam w takie leczenie.Uwieżcie mi,jestem inną osoba Pan Czarek spowodował że się uśmiecham,nareszcie mogę spać bez bólu,bardzo mu dziękuje i polecam go wszystkim cierpiącym na kręgosłup i takim niedowiarkom jak ja.Dzieki Panie Czarku.Beata H.

strasznie mnie kuło w plecach,nic nie mogłam zrobić. O pochyleniu się nie było mowy, w łóżku nie mogłam się obrócić!!! Potrzebne były tylko dwie wizyty abym wróciła do normy.Ustawił mi kręgi, miednicę itd.Kontakt z pacjentem rewelacja. Kilka lat wcześniej złapało mnie to samo zastrzyki, naświetlania dwa miesiące na zwolnieniu lekarskim. I nie było takich efektów jak po dwóch wizytach u pana Czarka. Polecam. Dla mnie rewelacja. Nigdy nie pójdę gdzie indziej z bólem kręgosłupa.

Polecam. Dla mnie rewelacja. Nigdy nie pójdę gdzie indziej z bólem kręgosłupa.

W lipcu uległam wypadkowi w pracy. Przeceniłam swoje siły. Skończyło się dyskopatią odcinka lędźwiowego i przepuklina kręgosłupa, która powodowała drętwienie prawej nogi. Dokuczała mi też krzywa postura. Domowymi sposobami uśmierzenia bólu było spanie na podłodze z nogami w górze. Leczenie u doktora polegało na rozciąganiu kręgosłupa i ustawieniu kręgów. W domu dodatkowo ćwiczyłam wzmacnianie mięśni - brzuszki. Po 2,5 miesiąca chodzenia na zabiegi moja forma poprawiła się całkowicie. Wyprostowałam się, ustąpiło drętwienie nogi, mogę pochylić się do tyłu co do tej pory było to niemożliwe. Raz jeszcze dziękuję

Raz jeszcze dziękuję