Cezary Kuciński

Ortopeda, Traumatolog

Trafna diagnoza,przygogowanie do operacji i operacja wykonana profesjonalnie ,przy tym duża kultura kontaktu z lekarzem. Polecam osobiście.

Polecam osobiście.

Brak konkretnych opini. Zastanawiające są cyt. " bardzo mi pomógł"... "profesjonalne podejście do pacjenta".....itp Zadnych konkretów dotyczących leczeń schorzeń

Zadnych konkretów dotyczących leczeń schorzeń

Od 15latleczylem się na schorzenia kręgosłupa przez neurologów po jednej wizycie u dr Kucinskigo okazało się że mam biodra do operacji szybka diagnoza świetny lekarz fajny miły facet

Wiecej takich lekarzy.Pelen profesjonalizm i do tego bardzo mily czlowiek. Dziekuje Panie doktorze.Dzieki Panu juz 2 lata zyje bez bolu.

Jestem bardzo zadowolony z wizyty u Pana Doktora Kucińskiego. Jest to wspaniała osoba a jednocześnie profesjonalny lekarz , który ma doskonałe podejście do pacjenta. Polecam w 100% wszystkim.

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pana doktora. Wspaniały lekarz, kompetentny, miły, uczynny i bezinteresowny, polecam wszystkim.

nie polecam, nie polecam i jeszcze raz nie polecam. lekceważące podejście do pacjenta i jego choroby

Doktor Kuciński może nie jest super miły, ale wynika to z jego poważnego podejścia do każdej osoby - indywidualnego podejścia. Wydaje mi się, że oprócz tego, że jest bardzo dobrym ortopedą, to przy okazji jest bardzo dobrym psychologiem. Pomógł mi i mojej żonie. Polecam

Do doktora Kucińskiego trafiłam z córką po drugim złamaniu stawu łokciowego. Okazał się bardzo dobrym fachowcem, zauważył wady, których Olsztyn niestety nie widział, czyli patologię kości oraz wadliwe złożenie rączki przez lekarzy z Olsztyna, mało tego chciałyśmy umawiać się prywatnie, ale Pan doktor poprosił o przywiezienie skierowania i przyjął nas na kasę chorych. Miło jest spotykać na drodze tak uczciwych lekarzy. W 100% polecam.

Mam wątpliwości czy wcześniejsze komentarze dotyczą tego lekarza. Ja miałem z nim do czynienia raz.Na kontrolnej wizycie po rekonstrukcji acl nawet nie wstał za biurka. Jego zainteresowanie moją osobą ograniczyło się do zapytania jaki mam zakres ruchu. Do tego nieprzyjemny.Co do kompetencji nie będę się wypowiadać bo całe szczęście nie miałem okazji tego sprawdzić