Cezary Kuciński

Ortopeda, Traumatolog

Wiecej takich lekarzy.Pelen profesjonalizm i do tego bardzo mily czlowiek. Dziekuje Panie doktorze.Dzieki Panu juz 2 lata zyje bez bolu.

Jestem bardzo zadowolony z wizyty u Pana Doktora Kucińskiego. Jest to wspaniała osoba a jednocześnie profesjonalny lekarz , który ma doskonałe podejście do pacjenta. Polecam w 100% wszystkim.

Do doktora Kucińskiego trafiłam z córką po drugim złamaniu stawu łokciowego. Okazał się bardzo dobrym fachowcem, zauważył wady, których Olsztyn niestety nie widział, czyli patologię kości oraz wadliwe złożenie rączki przez lekarzy z Olsztyna, mało tego chciałyśmy umawiać się prywatnie, ale Pan doktor poprosił o przywiezienie skierowania i przyjął nas na kasę chorych. Miło jest spotykać na drodze tak uczciwych lekarzy. W 100% polecam.

Doktor Kuciński może nie jest super miły, ale wynika to z jego poważnego podejścia do każdej osoby - indywidualnego podejścia. Wydaje mi się, że oprócz tego, że jest bardzo dobrym ortopedą, to przy okazji jest bardzo dobrym psychologiem. Pomógł mi i mojej żonie. Polecam

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pana doktora. Wspaniały lekarz, kompetentny, miły, uczynny i bezinteresowny, polecam wszystkim.

Byłam dzisiaj jestem pod wrażeniem bardzo miły, uprzejmy, wzbudza zaufanie daje poczucie bezpieczeństwa. Joanna

bardzo dobry lekarz,poskladal mi kolano.po wypadku samochodowym spedzilem miesiac czasu w szpitalu na jego odziale.po wyjsciu dalej mnie prowadzil.polecal roznego rodzaju rechabilitacje.jestem bardzo zadowolony i polecam pana cezarego.

Jestem rok po zabiegu biodra,które operował dr.Kucinski i jestem szczęsliwą osobą.Dziękuje p.doktorze:)

polecam.Mi pomógł i w chwili zalamania potrafił rozśmieszyć.Konkretny i bardzo dobry ortopeda

Nie zmieniam lekarza ortopedy od 10 lat.Przeprowadzał zabiegi na moich kolanach i ciągle kontynuuję leczenie. Dokładnie zapoznaje mnie z metodami leczenia ich spodziewanymi efektami ,ale również z mogącymi wyniknąć komplikacjami i następstwami.