Cezary Kuciński

Ortopeda, Traumatolog

Byłam dzisiaj jestem pod wrażeniem bardzo miły, uprzejmy, wzbudza zaufanie daje poczucie bezpieczeństwa. Joanna

Jestem rok po zabiegu biodra,które operował dr.Kucinski i jestem szczęsliwą osobą.Dziękuje p.doktorze:)

polecam.Mi pomógł i w chwili zalamania potrafił rozśmieszyć.Konkretny i bardzo dobry ortopeda

bardzo dobry lekarz,poskladal mi kolano.po wypadku samochodowym spedzilem miesiac czasu w szpitalu na jego odziale.po wyjsciu dalej mnie prowadzil.polecal roznego rodzaju rechabilitacje.jestem bardzo zadowolony i polecam pana cezarego.

dobry specjalista !!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!1 1111111111111 !!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! !11111111 !111111 11 11 1 1 1 1 1 1 1 1

Wspaniały lekarz,serdeczny przyjaciel dla chrego,rozumie ból i cierpienie chorego.Aby takich lekarzy było więcej.Pozdrawiam była pacjętka.

Przeczytalam dobre opinie o tym lekarzu na tej stronie i udalam sie do niego prywatnie. Niestety pelne rozczarowanie. Mam problemy z nogami. Lekarz nie znajac przyczyny odrazu powiedzial"artroskopia". Nadal nie wiem dlaczego bola nogi i nadal nie moge chodzic.W gabinecie prywatnym nie zlecil i nie wykonal zadnych badan. Wydaje sie ze nie ma tam zadnego sprzetu.

Nie zmieniam lekarza ortopedy od 10 lat.Przeprowadzał zabiegi na moich kolanach i ciągle kontynuuję leczenie. Dokładnie zapoznaje mnie z metodami leczenia ich spodziewanymi efektami ,ale również z mogącymi wyniknąć komplikacjami i następstwami.

Wielokrotnie pomógł mnie i moim znajomym. Jak tylko mogę polecam go osobom potrzebującym

Kto jest z Elblaga i miał w rodzinie lub znajomych kogos kto potrzebował fachowej porady ortopedycznej ten na pewno podzieli opinie.