Cezary Latuszek

2,2
2,7
2,1

Kilkakrotnie zbywał mnie to chorobą, to wyjazdem, nie chciał podjąć się leczenia. W gabinecie niezbyt czysto. W rezultacie skorzystałam z uslug innego stomatologa

DRAMAT. Stanowczo odradzam. Jak nie musisz to nie idź. Szkoda czasu i pieniędzy. Zachowanie co najmniej dziwne. Grafik przyjmowania - fikcja.

Totalna porażka i tragedia... co z tego że trochę taniej jak pruchnica jest źle wyczyszczona a zęby są byle jak połatane, nie wspominając już o jakimś bardziej skomplikowanym leczeniu. Klienci są zbywani, a wizyty trwają po kilka/ kilkanaście minut - podczas których ten dentysta tylko gada a nic nie robi. Strata czasu i pieniędzy.

Fantastyczny stomatolog,wszystko tlumaczy na biezaco, zero problemow z zebami po leczeniu.Ja i moja rodzina leczymy zeby u Pana Czarka od ponad 4 lat i wszyscy jestesmy bardzo zadowoleni, po ciezkich przezyciach z innymi dentystami,kazda wizyta u tego stomatologa tomwrecz przyjemnosc:)

jestem bardzo zadowolona leczę zęby od 2 lat i jestem na takkkkk:) polecam:)

jestem bardzo zadowolona leczę zęby od 2 lat i jestem na takkkkk:) polecam:)

Z powodu leczenia u tego stomatologa mam spore kłopoty. Większość plomb wypadła; kanałowe leczenie - tak jak poprzednicy pisali - do poprawy, zęby też czernieją. Mam wrażenie, że Pan Doktor pracuje mało starannie, bagatelizuje sugestie pacjenta. Polanica to małe miasto i pacjenci wymieniają wzajemnie opinie o lekarzach. Nie wiem, dlaczego temu Panu nie zależy na dobrej opinii jako lekarzu. Za niedługi czas straci wielu klientów. Ja sam słyszałem od wielu osób nieprzychylne komentarze o jakości pracy tego Pana. Ponoszę koszty leczenia dodatkowe, za złe usługi, które mi wykonał ten Lekarz. Nie polecam więc, by inni decydowali się na leczenie, jeśli mają do wyboru innych stomatologów z okolicy.

Odradzam wizytę u tego lekarza. Zęby, ktorymi się zajmował wszystkie - nadają się do ponownego leczenia u innych lekarzy. Mężowi wypadły plomby, a ponadto - do jednego z zębów użył dwóch rodzajów porcelany - w dwóch kolorach, co dało fatalny efekt estetyczny. Wesołek, żartowniś, jednak nie fachowiec - z całą pewnością.

Jeśli chodzi o uprzejmość Pana "Doktora" czy też o komfort i estetykę gabinetu to wszystko ok. Miło, ładnie, przyjemnie, czasem nawet wesoło. Natomiast kompetencje Pana "Doktora" przekładające się na jakość leczenia pozostawiają wiele, nawet bardzo wiele do życzenia. Na podstawie własnych doświadczeń wiem, że zapchanie/zatkanie (nawet nie wiem jak to nazwać) (i to tylko częściowe) nie wiadomo czym jednego kanału w zębie (o istnieniu pozostałych trzech ten stomatolog nie wiedział lub też nie chciał wiedzieć?) leczeniem kanałowym raczej nie da się określić. Jestem bardzo niemile rozczarowana i zdecydowanie odradzam korzystanie ...

Jestem bardzo niemile rozczarowana i zdecydowanie odradzam korzystanie z leczenia u tego stomatologa.

Co z tego, że doktorek wydaje się miły, jeśli jego umiejętności pozostawiają duuuuużo do życzenia, mnie i wielu znajomym, popsuł na stałe zęby, to też opinia innych stomatologów w Polanicy.

Pan Doktor opiekuje sie cala nasza rodzina od 4 lat.Do tej pory nie zdarzylo sie zeby cos bylo nie tak.Moja 7 letnia corka nie chce slyszec o wizycie u innego dentysty.Czasami trzeba czekac pare dni na wizyte gdzie nie trzeba