lekarz Cezary Maciejak

Psychiatra, Wizyty domowe

Szczerze polecam konsultacje/leczenie u tego specjalisty. Doktor Maciejak pomógł mi już przy pierwszej wizycie — fachowo dobrał leki, jego podejście mnie uspokoiło, jest empatyczny i sympatyczny. Rozumie pacjenta i jego problemy. Gabinet jest miły i wyciszony, łatwo się w nim otworzyć i porozmawiać o problemach. Do doktora Maciejaka można dzwonić z pytaniami pomiędzy wizytami. Szczerze wszystkim polecam.

Niestety ten Pan nie nadaje się na lekarza psychiatrę, wielokrotnie naśmiewa się z pacjenta i jego problemów :( brak choćby odrobiny empatii. Zaobserwowałem że inaczej zachowuje się podczas wizyt prywatnych a inaczej wizyt na NFZ ..

Od pierwszej wizyty doświadczyłam wyjątkowej troski i profesjonalizmu. Lekarz ten nie tylko posiada głęboką wiedzę medyczną, ale również potrafi ją skutecznie przekazać w sposób zrozumiały i przystępny. Jego empatyczne podejście sprawia, że czuję się naprawdę zrozumiana w moich problemach zdrowotnych. Zawsze poświęca wystarczająco dużo czasu na wysłuchanie moich obaw i odpowiedzi na wszystkie moje pytania. W trakcie wizyty czuję, że moje potrzeby są priorytetem, a każda decyzja dotycząca leczenia podejmowana jest we wspólnym porozumieniu. To sprawia, że mogę być pewna, że otrzymuję najlepszą możliwą opiekę. Atmosfera w gabinecie lekarskim jest ...

Atmosfera w gabinecie lekarskim jest bardzo przyjazna. Polecam każdemu, kto zmaga się z depresją i zaburzeniami lękowymi.

Sama wizyta sprawiła, że czuję się lepiej. Lekarz bardzo empatyczny, zadaje celne pytania i sprawnie łączy fakty. Dokładnie pyta o historię pacjenta. Wzbudza zaufanie i ufa pacjentowi, czuje się, że chce skutecznie pomóc. Po wielu podejściach gdzie indziej wreszcie mam sprecyzowany problem i dobrze dobrane leczenie.

Miły i rzeczowy lekarz. Dokładnie przeprowadził wywiad i dobrał leki. Gdy dzwoniłem aby dopytać o dawkowanie odebrał i spokojnie wyjaśnił wszystkie moje wątpliwości.

Sympatyczny i otwarty lekarz. Przeprowadza dokładny wywiad i słucha pacjenta. Jestem po drugiej wizycie i odczuwam znaczną poprawę samopoczucia.

Sympatyczny i otwarty lekarz. Przeprowadza dokładny wywiad i słucha pacjenta.
Jestem po drugiej wizycie i odczuwam znaczną poprawę samopoczucia.

Cyniczny, śmieje się z pacjenta, potrafi nakrzyczeć, dwulicowy. Człowiek do niego przychodzi, otwiera się, pokazuje te swoją delikatną, słabszą stronę a w zamian zostaje zdewaluowany. Udaje, że słucha. Gabinet z okropnym, głębokim, niskim fotelem, doktor na wyższym krześle, patrzący z góry.

Bardzo dobry lekarz: profesjonalny, rzeczowy, kompetentny. Zależy mu na zdrowiu pacjenta i potrafi to wyrazić -gdy trzeba całkiem dosadnie. Specyficzne poczucie humoru, ironia, lekki sarkazm mogą nie odpowiadać przewrażliwionym na swoim punkcie - ja uwielbiam taki sposób komunikacji. polecam z całego serca.

polecam, pomógł mi bardzo wyjść z wieloletniej depresji. Umiejący słuchać ale też bardzo konkretny. Leczy również moją ciocię, która też ma z nim bardzo pozytywny kontakt i widać znaczącą poprawę w jej funkcjonowaniu.

U doktora Maciejaka byłem dwukrotnie. Lek który mi zapisał był źle dobrany, mam nadzieję, że z kolejnym będzie już lepiej. Jednak jego podejście do pacjenta wydaje się być lekceważące, czepia się słów, odbiera telefony w czasie wizyty i nie potrafi zbytnio wysłuchać. Czasami miałem wrażenie, że bagatelizuje, a wręcz wyśmiewa moje problemy; raz wypomniał mi nadwagę. Uważam, że psychiatra nie powinien robić takich rzeczy. Mam zamiar kontynuować leczenie, ale na pewno nie z dr. Maciejakiem. Odradzam.