dr n. med. Cezary Michalakdr n. med. Cezary Michalak - zdjęcie profilowezdjęcie #1

dr n. med. Cezary Michalak

Chirurg ortopeda

Doświadczenie zawodowe:
Praca w Klinice Reumoortopedii Instytutu Reumatologii w Warszawie, pod koniec na stanowisku Zastępcy Kierownika Kliniki.
4 lata ...

Doświadczenie zawodowe:
4 lata pracy w Zakładzie Anatomii Prawidłowej Akademii Medycznej w Warszawie (obecnie Uniwersytet Medyczny)
5 lat pracy w Klinice Hospiten, Lanzarote (Wyspy Kanaryjskie)
Obecnie ENELMED
Specjalista chirurgii ortopedycznej: korekcja ciężkich deformacji narządu ruchu, endoprotezoplastyka stawów, korekcja stopy
II stopień specjalizacji z ortoped...

Wszystko OK lekarz rzetelny wnikliwy. Mój problem z kolanem został szybko zdiagnozowany a leczenie jest na razie efektywne chociaż wiem że potrwa. Specjalista godny polecenia. Myślę że lekarz lubi swoją pracę, z pasją.

Trafiłem do Pana Doktora przypadkiem, ale udało mu się poprawnie zdiagnozować moje kolano z czego jestem bardzo zadowolony. Po leczeniu jest znaczna poprawa, a ja od tego czasu zapisuję się tylko do Pana Michalaka. Polecam.

Świetny lekarz, z dużą wiedzą, indywidualnym podejściem do pacjenta i bardzo sympatyczny. Oby było więcej takich lekarzy. Bardzo polecam! :)

Wspanialy lekarz z ogromna wiedza, poparta wieloletnim doswiadczeniem.Bardzo szybka i trafna diagnoza. Godny polecenia.

Wciąż poszukujesz "Chirurg ortopeda "?

Słowackiego 8/10
63-000 Środa Wielkopolska
Szpital na Solcu
ul. Solec 99
Reumatika Centrum Reumatologii
ul. Obrzeżna 5 (Budynek Medipark)
Szpital Uniwersytecki nr 1 im. dr. Antoniego Jurasza
85-094 Bydgoszcz

ul. Wysocka 13 Ostrów Wlkp.
63-400 Ostrów Wielkopolski
ulica Wysocka 13