Cezary Młyński

Chirurg naczyniowy

2,4
2,6
2,4

Miałam nieprzyjemność dostać kontakt do tego pana. Przez telefon powiedział mi,że w ciągu 2tygodni najprawdopodobniej usunie mi żylaki,po to by skroić mnie 200zl na konsultacje. Na niej powiedział mi,że w lato nie da rady. Mógł powiedzieć to przez telefon to bym nie wydawała kasy i czasu (5osob umówionych na godzinę 18:30!). Tak czuję się okradziona z 200zlotych.

brak profesjonalizmu. Furiat nie szanujacy ludzi. dwukrotnie płaciłam za jedna noge raz 500 zł jak zylaki wróciły po roku kolejne 1600 zł. zylaki nadal sa. pojawiły się do tego pajaczki. Lekarz nie panuje nad emocjami. Nie informuje o stanie zdrowia. Efekt mizerny zwazywszy ze wyciagnął ode mnie 2100zł za jedna nogę, bez efektu. Polecam poszukac profesjonalisty.

Długo zwlekałam z podjęciem decyzji jaką metodą leczyć swoje żylaki. Wybrałam skleroterapie, ponieważ jest mało inwazyjna i można normalnie funkcjonować. Metoda ta okazała się skuteczna a efekt jest zadowalający pod względem zdrowotnym i estetycznym. Pan doktor Młyński jest świetnym specjalistą z dużą wiedzą i doświadczeniem, zawsze znajdzie czas aby odpowiedzieć na pytania pacjenta i rozwiać obawy. Co prawda jestem pacjentką, która nie jest przyjaźnie nastawiona do zastrzyków ale Pan doktor okazuje dużo cierpliwości, empatii i wyrozumiałości, za co bardzo dziękuję. Polecam w stu procentach tą metodą i tego lekarza, jest lekarzem z powołania.

Wyleczyłam już jedna noge, jestem wtrakcie leczenia drugiej.Jestem zadowolona. Miałam bardzo duze i widoczne żylaki. Noga wyleczona niema żylakow i pajaczkow. Żałuje ze tak dlugo chodzilam z takimi chorymi nogami. Polecam ta metode.

Jestem rozczarowana i zawiedziona wizyta u pana doktora.Usunelam zylaki kilka lat temu za pomoca zastrzykow zasuszajacych.Jakis czas nogi mnie nie bolaly,ale teraz nie spie z bolu.Lekarz rodzinny zapisuje mi rozne tabletki,masci.Mialam nadzieje,ze wizyta u pana doktora choc cokolwiek wyjasni moj problem.Niestety mylilam sie.Pan doktor nogi obejrzal,nie wykonal natomiast zadnego badania,polecil mi zakupienie specjalistycznych rajstop.Wizyta trwala piec minut,za ktora zaplacilam 100 zlotych.Zastanawia mnie dlaczego pan doktor nie uzupelnia danych osobowych,czyzby wstydzil sie? Halina z Leborka