lekarz Cezary Najman

Ginekolog

Dr Najman prowadził moje dwie ciąże. Jest grzeczny, kompetentny, zleca wiele badań, troszczy się o pacjentki i rzeczowo odpowiada na kazde pytanie. Polecam!

Pan Dr prowadził całą moją ciążę i już na pewno zostanę Jego stałą pacjentką. Jest to lekarz posiadający szeroką wiedzę i umiejętności praktyczne. Zawsze mogłam do niego zadzwonić w razie jakiś wątpliwości i zawsze uzyskałam pomoc. Dr jest osobą bardzo konkretną, co nie każdemu może odpowiadać, jeśli od lekarza oczekuje się zabawiania pacjenta. Jeśli jednak ktoś szuka fachowcaw swojej dziedzinie polecam dr Najmana z czystym sumieniem.

Lekarz godny polecenia. Prowadził moją ciążę od początku do końca. Mogłam zadzwonić o każdej porze. Gdy robiło się rozwarcie w 5 m-cu Pan dr. Najman szybko zareagował. Jest konkretny, sympatyczny. Atmosfera w czasie wizyt świetna Teraz jestem mamą ślicznej córeczki:)

Pan doktor prowadził moją ciążę. Dziś mój synek ma 6 tyg. i jest zdrowym, silnym i kochanym dzieckiem. Dr zawsze uważnie badał małego, gdy dostawałam skurczy od razu zalecił leki i częstsze wizyty u niego. Teraz nadal będę do niego uczęszczac. Polecam.

Dr.Najman prowadzil moja ciaze od poczatku do konca.Odebral porod i bylam bardzo zaowolona,mily,sympatyczny,dowcipny..polecamm

Rodzenie u tego lekarza to czysta przyjemnosc :) szybko i fachowo

Rodzenie u tego lekarza to czysta przyjemnosc :) szybko i fachowo

polecam tego lekarza,dzięki niemu mam ślicznego synka.

polecam tego lekarza,dzięki niemu mam ślicznego synka.

Chodziłam jakieś 4 lata do tego lekarza z pierwszym dzieckiem całą ciążę . Byłam bardzo zadowolona , długa wizyta i dokładnymi wyjaśnieniami . Pan Doktor był przy porodzie mimo ,że trwał ponad 20 godzin. Polecam

Jestem bardzo zadowolona.Lekarz jak najbardziej godny polecenia,zawsze wysłucha i odpowie na każde pytania.Z poczuciem humoru,prowadził moją ciąże i jestem teraz szczęśliwą Mamą.Serdecznie polecam na prawdę warto:))

Super lekarz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i tyle !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!