lekarz Cezary Najman

Super lekarz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i tyle !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kiepski lekarz nie potrafi wykryć nieprawidłowości płodu

Kiepski lekarz nie potrafi wykryć nieprawidłowości płodu

Jestem bardzo zadowolona.Lekarz jak najbardziej godny polecenia,zawsze wysłucha i odpowie na każde pytania.Z poczuciem humoru,prowadził moją ciąże i jestem teraz szczęśliwą Mamą.Serdecznie polecam na prawdę warto:))

Byłam zadowolona z wizyty u Pana Najmana,jednak zaskoczyła mnie wysoka cena .

Byłam zadowolona z wizyty u Pana Najmana,jednak zaskoczyła mnie wysoka cena .

Bardzo kompetentny lekarz.Jestem teraz w ciąży i pan doktor prowadzi mnie.Wiem, że mogę zadzwonić o każdej porze i na pewno mi pomoże a co przynajmniej dla mnie najważniejsze to to,że stara się pamiętać swoje pacjentki,nie czuję sie taka anonimowa.Pozdrawiam.

Super lekarz prowadził moją ciążę od początku do końca. Jestem z niego bardzo zadowolona polecam kobietom nie tylko tym w ciąży ale także tym z innymi problemami ginekologicznymi .

Swietny lekarz prowadzil moja ciaze od poczatku do konca, tlumaczyl wyniki badan odpowiada na wszystkie pytania, wizyta przebiega spokojnie bez pospiechu w milej atmosferze.

lekarz godny polecenia, jest dostępny o każdej porze, interesuje się pacjentkami

Świetny lekarz z poczuciem humoru. Idealny do "prowadzenia ciąży". Dostępny o każdej porze dnia i nocy.

Dla mnie jest lekarzem z powołania straciłam już 2 razy ciąże dzięki panu doktorowi dowiedziałam że jestem chora i zostałam wyleczona miałam opiekę bardzo dobrą i dzięki niemu jestem po raz 3 w ciąży i prowadzi mnie pan doktor .