lekarz Cezary Perliński

USG Doppler, Radiolog, USG

3,5

Lekarz przyjmuje w Enelmed w czwartki od godz. 7:00 rano. 18 lipca spóźnił się, pierwszego pacjenta przyjął o 7:23. Wg informacji z recepcji ten lekarz ma zwyczaj się spóźniać. Świadczy to o całkowitym lekceważeniu pacjenta. Dodatkowo przy USG jamy brzusznej pacjenci przychodzą na badanie z pełnym pęcherzem, więc lekarz ten naraża ich na dodatkowe cierpienia. Z ust doktora nie padło nawet słowo "przepraszam".

Z ust doktora nie padło nawet słowo "przepraszam".

Byłam na usg piersi. Bardzo dokładny, miły. Sporo czasu poświęcił na jedną zmianę, dopytywał o poprzednie badania, chciał od razu porównać. Niektórzy lekarze wykonują usg w minute i niedokładnie a ten bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Polecam.