dr n. med. Cezary Poduszczak

Endokrynolog, Ginekolog

za specyficzne poczucie humoru bardziej plus niż minus:) za resztę same plusy

za specyficzne poczucie humoru bardziej plus niż minus:)
za resztę same plusy

Jestem zadowolona pacjetka Pana Dr Poduszczaka.Goraco plecam go kobietom które maja wieczny trdzik spowodowany hormonami oraz tym które chca zajsc w ciaze. Pozd

Ten lekarz zachowuje się bardzo nieprzyzwoicie. Proponuje pacjentce pomoc przy rozbieraniu, udziela uwag na temat owłosienia krocza głaszcząc czule pacjentkę po nogach, gdy ta leży w szoku na foletu. Oddanie nasienia przez jej męża nazywa "stawianiem konia" - podobnych zwrotów używa bez zażenowania. Ostrzegam!!!

DO dr Poduszczaka trafiłem rok temu z kompletnie "rozregulowaną"tarczycą.Facet czyni cuda....Postawił mnie na nogi bez skalpela i skomplikowanego leczenia.W jego klinice zrobiono mi kompleksowe badania(łącznie z biopsją)i przy konsekwentym stosowaniu przepisywanych mi leków doszedłem do siebie w szybkim czasie.Polecam wszystkim,którzy mają problemy z tarcycą leczenie u dr ,bo naprawdę szybko,solidnie i bardzo fachowo opiekuje się swoimi pacjentami.Jarosław.

Pan dokor jest naprawdę świetnym specjalistą, przez 4 lata chodziłam regularnie do innego lekarza, który bez żadnych badań utwierzdał mnie, że nie ma problemu. Jak trafiłam do dr Poduszczaka, to od razu zlecil niezbędne badania i zastosowal leczenie. Co do bezpośredniego sposobu bycia doktora to tak jak dla mnie to bardzo ułatwia wizyty. Jestem bardzo zadowolona, że trafilam do doktora, żałuję tylko, że nie wcześniej. POLECAM. ŚWIETNY SPECJALISTA

Pan doktor zachowuje się jakby podrywał swoje pacjentki, używa słów które nie pasują do lekarza. Świetnie zna się na tym co robi ale przez swoje zachowanie odstrasza. Nie czułam się przy nim bezpieczna, a przy badaniu był aż za delikatny.

Swietny,kompetentny lekarz.sympatyczny ,bezpośredni.Najlepszy ginekolog jakiego znam.

Wspanialy lekarz. Gdybym trafiła do niego 10 lat temu nie musiałabym przechodzić operacji usunięcia jajnika. Dzięki niemu posiadam w dalszym ciągu inne narządy choć pooperacji z uwagi na niekompetencje lekarzy ze szpitala groziło mi usunięcie wszystkiego. Dr. Poduszczak mnie uratował.