dr Cezary Rola

Pan doktor przyjął mnie w przychodni przy ulicy Hipotecznej, po pierwsze miałe wrażenie że nie ma zbyt dużo czasu dla mnie, po drugie zbagatelizował mój problem ze skręconym kolanem, wprawdzie zlecił zabiegi rehabilitacyjne (laser i pole magnetyczne), a nawet zlecił wykonanie USG (które wykonała dr Chybowska i zaleciła oszczędzanie kolana) ale nie zdiagnozował problemu z uszkodzeniem więzadła ACL, w efekcie uraz w odstępie 7 miesięcy powtórzył się, tyle że tym razem doszło jeszcze uszkodzenie łękotki, obecnie jestem przed zabiegiem łękotki, która oderwała się i spowodowała blokadę kolana oraz zabiegiem rekonstrukcji więzadła. Ze względu na to, że uszkodzenie łękotki musi byc zoperowane w trybue pilnym, a szpitale nie mają już pod koniec roku pieniędzy na te zabiegi musze z własnej kieszeni wyłożyc 7.000 zł o ile nie uda mi się zając miejsca po osobie która zrezygnowała z zaplanowanego zabiegu. Dodam na zakończenie, że dr Walawski, znakomity ortopeda, badając bezpośrednio moje kolano w kilka minut rozpoznał uszkodzenie więzadła ACL oraz wstępnie postawił diagnozę o uszkodzonej łękotce, co następnie zostało potwierdzone w badaniu USG wykonanym przez dr Krzyżanowskiego.

bardzo dobry specjalista, mój mąż nie lubi chodzić do lekarzy, miałam problem aby go "zaciągnąć" do ortopedy. Po wizycie przez 1h słuchałam jaki dobry lekarz, jakie podejście etc