lekarz Cezary Ruchniewicz

Lekarz sportowy

2,6
2,2
1,8

Lekarz bardzo humorzasty. Jak ma dobry dzień jest OK, ale to od 2014 rzadkość. Leczę się od 2012 roku , nie miałam powodów do narzekań. Wizyta w styczniu 2014 roku była niemiłym zaskoczeniem wyszłam zszokowana, wyżywał się nie tylko na mnie, ale i na asystującej pielęgniarce Wydawało mi się, ze przyszłam do innego lekarza. Od tamtej wizyty byłam jeszcze trzy razy i nadal uważam, że to nie ten sam lekarz. Sprawia wrażenie, że w Eskulapie w Żarach jest za karę.

Lekarz bardzo humorzasty. Jak ma dobry dzień jest OK, ale to od 2014 rzadkość.

kompletnie nie zna się na leczeniu ludzi, nie zleca badań, nie bada ludzi i mówi po co tu Pani przyszła..?co on nie wie, że jest tam dla chorych???zdecydowanie nie polecam!!!!!!!!

lekarz godny polecenia, dokładnie tłumaczy pacjentowi co dolega przede wszystkim zna się na tym co robi.

Bardzo niemiły człowiek, nie polecam!!!

Bardzo niemiły człowiek, nie polecam!!!

prawdopodobnie wieksze kompetencje ma taczka do wozenia ziemi niż ten lekarz do leczenia ludzi