lekarz Cezary Rutkowski

Internista, Diabetolog

2,6
2,1

Bardzo nie uprzejmy diabetolog, ignoruje pacjenta. Traktuje pacjentów jak powietrze i patrzy tylko, żeby pozbyć się ich jak najszybciej z gabinetu. W ogóle nie tłumaczy choroby cukrzycy. Jest ordynarny. Jeśli nie ma czasu dla pacjenta to niech zrezygnuje z pracy Diabetologa i ustąpi miejsca innym bardziej kompetentnym i uprzejmym lekarzom. Podkreślę, że pielęgniarka, która rejestruje do niego, też daleko nie odbiega z kulturą i empatią do pacjentów. Traktują pacjentów jak gorszy sort człowieka. Wstyd!

Lekarz beznadziejny, megalomania i wysokie EGO!!!!! a wobec pacjenta zero empatii, zero tłumaczenia, wulgarny,najbardziej zainteresowany swoim zegarkiem. Najlepszy pacjent to ten, który ma dobre cukry i nie wymaga poświęcenia więcej czasu.

Najgorszy lekarz u jakiego byłam. Ignoruje pacjenta, nie słucha, nie tłumaczy. Popędza i sprawia wrażenie jakby był tam za karę. NIE POLECAM!

Najgorszy lekarz u jakiego byłam.
Ignoruje pacjenta, nie słucha, nie tłumaczy.
Popędza i sprawia wrażenie jakby był tam za karę.
NIE POLECAM!

Mieszkam w Górze, Przyjmował w naszej przychodni kilka lat temu. Naprawdę byłam zadowolona, pod jego kierunkiem schudłam i cukier mi się unormował. W obecnej chwili brakuje mi tutaj takiego wspaniałego lekarza

Skorzystałam z wizyty u dr w DIABETA-CARE Centrum Lecenia Cukrzycy i Otyłości w Lubinie. Miałam mieszane uczucia bo różne opinie o nim słyszałam (zazwyczaj leczyłam się u dr Szykownej, która też pracuje w Diabeta-Care i jest ordynatorem na Oddziale Diabetologicznym w MCZ Lubin). Mile byłam zaskoczona przyjazną atmosferą w centrum i profesjonalnym podejściem do pacjenta. Świadomość,że pracują tam też inni specjaliści, którzy w razie potrzeby wspólnie konsultują przypadki i same miłe doświadczenia w Diabeta-Care sprawiły,że jestem stałym bywalcem w Diabeta-Care - polecam cukrzykom i osobom otyłym/z nadwagą. Mają też bezpłatną edukację diabetologiczną. Krystyna M.

beznadziejny lekarz, nic nie tłumaczy, nic go nie obchodzi chory jest się za długo nawet chwilę, znikaj bo "następny proszę ..." i tyle

nie odpowiada na żadne z zadanych pytań, zaczyna się denerwować jeśli się o coś zapyta, wypisuje recepty i na tym kończy wizytę