lekarz Cezary Skrzypczyński

Chirurg onkolog

2,9

Bardzo dobry lekarz. Trafiłam do Pana Cezarego robiąc usg w Głogowie. Pan Doktor bardzo dokładnie wszystko tłumaczy, poświęca tyle czasu, ile potrzebne jest danej pacjentce, jest uprzejmy i woli "dmuchać na zimne" co wg mnie jest dużą zaletą. Z pewnością mogę polecić wizytę u Pana Doktora.

Bardzo kompetentny i miły lekarz, wyjaśnia w sposób zrozumiały dla pacjenta wyniki badania i poświęca pacjentowi wystarczającą ilość czasu i uwagi, polecam z pełnym przekonaniem.Pacjentka z Głogowa

Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Cezarego Skrzypczyńskiego do zabiegu usuwania znamion/pieprzyków. Najpierw wizyta kwalifikująca, później wizyty, na których był wykonywany zabieg i po każdej na drugi dzień kontrola czy wszystko jest okej. Samo usuwanie bardzo szybkie i całkowicie bezbolesne. Doktor konkretny, może faktycznie nie jest rozmowny, ale ja osobiście nie przyszłam do niego pogadać, tylko w innym celu.

Podpisuję się pod wszystkimi negatywnymi opiniami. Nie polecam nikomu wizyty u tego lekarza. Uważam, że nawet ta jedna gwiazdka to za dużo. Jeszcze nigdy nie spotkałam się z takim traktowaniem pacjenta. Zupełny brak szacunku do pacjenta, którego traktuje jak niepotrzebnego intruza. Od początku wizyty zły, podenerwowany, chamski, humorzasty. Do tego kompletny brak empatii. Czuje się bezkarny i myśli, że wszystko mu wolno. Pierwszy raz spotkałam się z takim lekarzem i mam nadzieję, że ostatni!

Po wizycie wiem mniej niż przed wizytą.Nie polecam,arogancki, niemiły,żeby nie powiedzieć chamski.Pierwszy raz miłam do czynienia z tak niemiłym lekarzem i mam nadzieje ze ostatni.

Bardzo sympatyczny lekarz, poświęcił mi dużo czasu, wszystko dokładnie wytłumaczył, nawet kilka razy, odpowiedział na każde pytanie, polecam.

Pan doktor zadufany w sobie arogancki nie polecam nikomu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i stwierdził żebym poszukał sobie innego lekarza

Rzeczywiście można stwierdzić na początku, że doktor jest ironiczny czy zarozumialy, ale po kilku spotkaniach stwierdzam, że chyba taki jest jego styl bycia, do czego się po prostu trzeba przyzwyczaić. Wcale nie jest niemiły czy nieuprzejmy, wręcz przeciwnie. trochę zakręcony w rozmowie, ale dobry fachowiec. Polecam

lekarz arogancki, nieuprzejmy, a ironia z jaką wypowiadał się na zadawane pytania to bezczelność i chamstwo. Z gabinetu wyszłam zapłakana, mam 40 lat i nie przypominam sobie żeby jakiś lekarz tak kiedykolwiek mnie potraktował. NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Natknęłam się na lekarza podczas akcji darmowego usg piersi. Niestety wydaje mi się, że do takiego badania powinien zostać wybrany lekarz, który nie zrobi tego za karę. Podczas wywiadu lekarskiego był arogancki, ironiczny. Na moje pytania odpowiadał w sposób bezczelny. Nie poleciłabym tego lekarza nikomu.