dr Cezary Sosnowski

Pulmonolog

Po wielu niemiłych doświadczeniach z lekarzami, pełna zaangażowania wobec pacjenta postawa doktora Sosnowskiego wraz z jego kompetencją zawodową były dla mnie naprawdę pozytywnym zaskoczeniem. Zdecydowanie najlepszy specjalista chorób płuc, na jakiego udało mi się w swoim życiu trafić. Wszystkim pacjentom pulmonologicznym zdecydowanie polecam.

Pan Doktor uratował życie mojej koleżance.Miała bezobjawowe zapalenie płuc. Dzięki Jego diagnozie żyje. Ja również zetknęłam się z Panem Doktorem i polecam go każdemu. Trafiłam do niego po półrocznym chodzeniu od lekarza do lekarza. Byłam leczona min. przez alergologa na astmę, kilku laryngologów na różne inne schorzenia i żaden z nich nie potrafił postawić właściwej diagnozy. Pan Doktor jako jedyny potraktował mnie poważnie i nie sugerował wizyty u psychiatry, z czym niestety też się spotkałam. To Jemu zawdzięczam zdrowie i nigdy Mu tego nie zapomnę. Reasumując: Jest to prawdziwy profesjonalista, świetny fachowiec a przy tym pogodny i sympatyczny człowiek.

Wciąż poszukujesz "Pulmonolog Białystok"?

Maria Sosnowska

Wołodyjowskiego Michała 4/u3
15-287 Białystok
ulica Hoża 16
15-235 Białystok
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. K. Dłuskiego Klinika Chorób Płuc i Gruźlicy
ulica Żurawia 14
15-540 Białystok
Centrum Zdrowia MEDYCYNA Sp. z o.o.
ulica Mickiewicza 39
15-482 Białystok