dr Cezary Sosnowski

Pulmonolog

Pan Doktor uratował życie mojej koleżance.Miała bezobjawowe zapalenie płuc. Dzięki Jego diagnozie żyje. Ja również zetknęłam się z Panem Doktorem i polecam go każdemu. Trafiłam do niego po półrocznym chodzeniu od lekarza do lekarza. Byłam leczona min. przez alergologa na astmę, kilku laryngologów na różne inne schorzenia i żaden z nich nie potrafił postawić właściwej diagnozy. Pan Doktor jako jedyny potraktował mnie poważnie i nie sugerował wizyty u psychiatry, z czym niestety też się spotkałam. To Jemu zawdzięczam zdrowie i nigdy Mu tego nie zapomnę. Reasumując: Jest to prawdziwy profesjonalista, świetny fachowiec a przy tym pogodny i sympatyczny człowiek.

Po wielu niemiłych doświadczeniach z lekarzami, pełna zaangażowania wobec pacjenta postawa doktora Sosnowskiego wraz z jego kompetencją zawodową były dla mnie naprawdę pozytywnym zaskoczeniem. Zdecydowanie najlepszy specjalista chorób płuc, na jakiego udało mi się w swoim życiu trafić. Wszystkim pacjentom pulmonologicznym zdecydowanie polecam.