dr hab. n. med. Cezary Szczepański

Chirurg naczyniowy

3,5

znam doktora od lat i nie wierzę żeby on brał łapówki po prostu ktoś chce go oczernić .Polecam tego lekarza wszystkim moim znajomym . MIMO ŻE leczę się państwowo nigdy nie padła propozycja zapłaty za jakąś poradę a wręcz przeciwnie pomagał mnie i mojej rodzinie bezpłatnie. Pozdrowienia dla p, doktora od stałej chorowitki AK z rodziną

lekarz nie godny zaufania . nie polecam nikomu. najgorsze jest to , ze znam Go osobiscie. nigdy nie przypuszczalam ze jest osoba tak wyrachowana. kiedy dostal pieniadze przed operacja [prywatnie do jego kieszeni) zanim wybakal dziekuje to wyjal z koperty i przeliczyl.lapowkarz