lekarz Cezary Szmit

Nie polecam, jestem zawiedziona podejściem do pacjenta w szpitalu. Może prywatnie ( za pieniądze) jest inny, bo musi.

Dr. Szmit dla mnie to żaden lekarz, bo lekarz powinien pomóc kiedy jest taka potrzeba a on potrafi być tylko miły i sympatyczny prywatnie bo zgarnia kase pójdziesz do niego państwowo to gbór i cham. Tak się zdażyło że jestem w 4 tyg ciąży zaczęłam plamić i mam silne bóle w podbrzuszu przyszłam do przychodni i prosiłam go żeby mnie przebadał bo akurat doktor Bednarczyk która teź tam przyjmuje miała urlop.Jego odpowiedz była następująca "dziewczyny nie histeryzujcie ciąża to nie choroba, proszę mnie zrozumiec jestem po dyżurze zmęczony a tam też czeka kilka pacjentów". Nie wiem po co taki lekarz w ogóle pracuje w tej przychodni skoro w momencie przyjścia do pracy on juź jest zmęczony na jego miejsce są inni którzy z chęcią by pracowali i nie byliby zmęczeni. No ale jak widać tylko w swoim prywatnym gabinecie jest pełny sił bo odpowiednio kasuje. Mam 36 lat to moja 3 ciąźa a on zwrócił się do mnie jak do rozhisteryzowanej smarkuli. Odesłał mnie z niczym wiedząc dobrze że jest Boże Ciało i weekend.Gdyby mnie nie przyjęła ginekolog z innej przychodni do której nawet nie należe musiałabym iśc z bólem i plamieniem do pracy,bo dla niego to nic takiego.

gorąco polecam pana doktora to naprawde świetny lekarz

gorąco polecam pana doktora to naprawde świetny lekarz

Bardzo polecam p.doktora.Urodziłam dwójkę dzieci i był przy obu porodach i był nie zastąpiony.Jest świetnym fachowcem i zna sie na tym co robi.Drogie panie jeżeli nie możecie się zdecydować którego lekarza wybrać to bardzo polecam p.Szmita

Zdecydowanie polecam tego ginekologa,uprzejmy,delikatny,prawdziwy profecjonalista

Podczas wizyty prywatnej bardzo uprzejmy i miły, natomiast po zdecydowaniu się na bezpłatne wizyty na kasę chorych - sprawia wrażenie niezadowolonego, ignoranckiego.

Przez całą ciążę chodziłam na prywatne wizyty, ale i tak wizyty przebiegały bardzo szybko i ogólnikowo, "byle zbyć pacjęta". Obiecywał dużo, że mogę dzwonić jak rozpocznie się akcja. Kiedy dostałam się do szpitala (oddział patologii ciąży)nie zrobił nic, mówił tyko :"proszę czekać na swój czas". Urodziłam w 41 tyg. a moje dziecko miało zamartwicę wewnątrzmaciczną. Gdyby szybciej zareagował nie przechodziłabym tego koszmaru jaki mnie spotkał. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM TEGO LEKARZA.

pomógł rozwiązać problem, zadziałał szybko i skutecznie

pomógł rozwiązać problem, zadziałał szybko i skutecznie

nie polecam absolutnie tego lekarza. potraktowl mnie okropnie prywatnie owszem mily sympatyczny a na kase chorych wzroku nie chce mu sie podnies do pacjetki. pan doktor nie raczyl mnie przyjac po operacji na sciagniecie szwow choc wczesniej do niego chodzilam jego wymowka bylo to ze zmienilam lekarza poniewz to nie on mnie operowal

Co tutaj duzo pisac Lekarz z powolania w kazdej sytuacji pomocny dla Pacjeta

Co tutaj duzo pisac Lekarz z powolania w kazdej sytuacji pomocny dla Pacjeta