dr n. med. Cezary Szymański

Pan doktor wydaje się być dobrym fachowcem. Jestem właśnie po pierwszej wizycie u niego i mam miłe odczucia.

Polecam z całego serca wizytę u Pana dr, który jest bardzo miły i delikatny, a przy tym kompetentny.

Jestem bardzo zadowolona z fachowej i profesjonalenj opieki, którą dr Szymański zapewnił mi już od pierwszej wizyty. Komptenecja, rzeczowość oraz indywidualne podjeście do pacjentki to najlepsze określenia charakteryzujące osobę, a także sposób wykonywania swojej pracy przez doktora. Dodając do tego trafność oraz skuteczność diagnozy jak i wyników leczenia nie można nie polecić dr Szymańskiego innym kobietom. To na prawdę bardzo dobry lekarz !!!

Wzbudza wielkie zaufanie.Reszta bez komentarza

Wzbudza wielkie zaufanie.Reszta bez komentarza

Szczerze polecam p. dr Szymańskiego. Wzbudza zaufanie pacjenta kompetencją i życzliwością. Pan doktor prowadził moją drugą ciążę, gdzie po porodzie zagranicznym bardzo sceptycznie podchodziłam do opieki medycznej. Od razu ujął mnie swoją uprzejmością.Bardzo profesjonalne a jednocześnie ludzkie podejście do pacjentki!Wizyty były w placówce państwowej służby zdrowia, a lepszej opieki nie mogłam wymarzyć sobie nawet prywatnie! Bardzo polecam pana doktora Szymańskiego jako prowadzącego ciążę!

Szczerze polecam p. dr Szymańskiego.
Wzbudza zaufanie pacjenta kompetencją i życzliwością.
Pan doktor prowadził moją drugą ciążę,

Dr. Szymański jest świetnym specjalistą życzyłabym sobie więcej takich lekarzy w każdej specjalności. Polecam tego lekarza!

dr.Cezarego Szymańskiego poznałam kiedy pracował jeszcze w Chełmie .Miałam trzy poronienia ,byłam załamana ,byłam u kilku lekarzy ale za każdym razem to samo-poronienie!.Do szpitala trafiłam akurat-(na szczęscie)wtedy kiedy to przyszedł dr.Szymański do pracy do Chełma ,będąc na wizycie (obchodzie)właśnie poznałam nowego lekarza ,który wzbudził zaufanie i objął prawdziwą opieką lekarską.Po trzynastu miesiącach leczenia u Dr.C.Szymańskiego zostałam szczęśliwą mamą!.Dziś moja córcia ma 14 lat! a Ja nadal jestem pacjentką Dr.C.Szymańskiego .W Chełmie brakuje nam Takiego lekarza. Drogie Panie! Jeśli macie podobne problemy to szczerze polecam Dr.CEZAREGO Szymańskiego

TAKIEGO LEKARZA JAK DOKTOR SZYMANSKI NIE SPOTKALAM JESZCZE!!! CHYBA TAKICH LEKARZY JUZ NIE MA, A SZKODA!! BARDZO KOMPETENTNY I RZECZOWY LEKARZ! POLECAM!!!!;D MI BARDZO POMOGL,A ODWIEDZALAM SPORO GINEKOLOGOW I TYLKO ON MNIE WYLECZYL I TO W KROTKIM CZASIE ZA CO BARDZO DZIEKUJE!!

TAKIEGO LEKARZA JAK DOKTOR SZYMANSKI NIE SPOTKALAM JESZCZE!!!
CHYBA TAKICH LEKARZY JUZ NIE MA, A SZKODA!!
BARDZO KOMPETENTNY I RZECZOWY LEKARZ!
POLECAM!!!!;D

dr. Szymański może jest dobrym specjalistą lecz wizyty przebiegały w napięciu i sztywnej atmosferze.nie polecam ponieważ nie wzbudził mojego zaufania.

jeden z najlepszych lekarzy w lublinie skupiający uwagę na schorzeniu uprzejmy kompetentny