dr n. med. Cezary Szymczyk

Neurochirurg

Kulturalny człowiek,bardzo dobry fachowiec budzący zaufanie. Doktorze dziękuję za leczenie.

Kulturalny człowiek,bardzo dobry fachowiec budzący zaufanie.
Doktorze dziękuję za leczenie.

Lekarz,który swoją wiedzę oraz doświadczenie poprzez swoją pracę przekazuje pacjentowi. Jest bezpośredni, nie ukrywa przed pacjentem problemów. Od kilku lat leczę w IO w Gliwicach moją szwagierkę,przeszła bardzo skomplikowaną operację. Praktycznie w Polsce rzadko wykonywaną przy tego rodzaju schorzeniu nowotworowemu. Dzięki niemu oraz innym lekarzom(też z Sosnowca)żyje. Znakomita osobistość!!! Ten lekarz to cudotwórca!!! Inni lekarze z IO to też perfekcjonisci w swoich dziedzinach.

Tylko dwie krótkie rozmowy wystarczyły mi,aby przekonać się , z kim mam do czynienia.Wielka kultura osobista,cierpliwość i otwartość na problemy pacjenta(mimo zmęczenia po przeprowadzeniu operacji),kilka dobrych słów do kogoś,kto właśnie obudził się z narkozy z rurką w krtani i kilkoma innymi w różnych miejscach ciała - to naprawdę wielka rzecz. Dziękuję,Panie Doktorze! Hanna Łudzik