Cezary Tatarski

bylam u pana doktora raz na wizycie raz i jestem bardzo zadowolona.jest bardzo uprzejmy i konkretny.z czystym sumieniem mogę bo polecić

bylam u pana doktora raz na wizycie raz i jestem bardzo
zadowolona.jest bardzo uprzejmy i konkretny.z czystym sumieniem mogę bo polecić

Lekarz bardzo miły, ale nie polecam prowadzenia ciąży u niego (myślę, że ta przychodnia w ogóle nie jest dobrym pomysłem). Pewnie co innego przyjść po prostu na badania kontrolne, ale ciąża to duża odpowiedzialność,a doktor nie jest wystarczająco kompetentny. Nie potrafił wyjaśnić z czego bierze się zbyt niskie stężenie tsh ( jedyne, co przyszło mu do głowy, to powtórzenie badań, bo może jest błędny wynik - w rezultacie na dodatkowe badania zostałam skierowana po dwóch miesiącach). Zignorował leukocyty i bakterie w moczu, mówiąc,ze w ciąży to normalne. Pomimo, że okazało się, że to ciąża bliźniacza nie dał mi skierowania do poradni specjalistycznej, w rezultacie czego ominęłam ważne badania, których w przychodni się nie wykonuje. Najadłam się dużo stresu będąc u niego pod opieką, ponieważ miałam poczucie, że najpierw wszystkiego muszę się sama dowiedzieć,a potem go pilnować, czy na pewno robi wszystko jak należy. Na szczęście w porę znalazłam odpowiednią poradnię specjalistyczną, gdzie naprawdę czuję się pod fachową opieką.

Polecam doktora Tatarskiego, choć może nie powinnam, bo chętnych coraz więcej i kolejki się robią ;) Doktor przemiły, potrafi rozluźnić atmosferę, bardzo kulturalny i delikatny. Badanie przeprowadza całkowicie bezboleśnie. Obecnie prowadzi moją ciążę, wręcz z przyjemnością chodzę do niego na wizyty. Ostatnio byłam w gabinecie chyba z pół godziny - wszystko jak trzeba: Badanie czy jest ok, KTG, mimo że to był dopiero 4 miesiąc, chciałam skierowanie na dodatkowe badanie (taka tam ciążowa paranoja) to mi wypisał. Później wszystko wyjaśnił. Nie oczekuję od lekarza, że będzie mnie oświecał, że muszę brać kwas foliowy, nie dźwigać i nie jeść surowej ryby... Bez przesady, mamy XXI wiek i internet. Ale jeśli ktoś tego oczekuje, no to rzeczywiście dr Tatarski takich kazań nie prawi. Mówi tylko, jak się odżywiać - np. na początku ciąży nie przesadzać z mięsem, ale później już jeść mięso itd. Poza tym pytał mnie np. o moje samopoczucie nie tylko zdrowotne, ale też rodzinno-społeczne. Rozmawialiśmy o pracy, o tym czy mnie dobrze traktują jako ciężarną itd. Który lekarz na NFZ pyta o takie rzeczy? Naprawdę cenię dr Tatarskiego i polecam go każdej ciężarnej.

Pan doktor nie potrafił wyjaśnić wyników podstawowych badań, kieruje do internisty, żeby "wyjaśnił" wyniki . dopiero na wyraźną prośbę kieruje na badania specjalistyczne, nie potrafi odczytać zdjęć USG, ciągle się myli. Jest miły i delikatny, ale to nie rozwiązuje problemu, z którym się do niego przychodzi

Bardzo polecam! To mój pierwszy ginekolog. Poszłam do niego w wieku 20 lat. Zastanawiałam się, czy nie lepiej iść pierwszy raz do kobiety, ale czytając opinie na temat pozostałych ginekologów w Rodzinnym Centrum Zdrowia w Otwocku wszyscy byli na 3, on był na 5, więc poszłam pierwszy raz do mężczyzny i nigdy tego nie pożałuję. Przemiły, luźna i przyjemna atmosfera, mimo początkowej krępacji udało mi się rozluźnić. Na początku porozmawia, wypyta o wszystko, wyjaśni wątpliwości, odpowie na wszystkie pytania, potem przechodzi do badania. Zupełnie bezboleśnie. Leczenie w 100% skuteczne, w szybkim czasie. Żadnych komplikacji.

Bardzo polecam nawet dla dziewczyn, które wybierają się po raz pierwszy. :)

Z czystym sumieniem polecam dr Tatarskiego. Bardzo spokojny, opanowany i uprzejmy lekarz. Ma ciepłe podejście do pacjentek. Wszystko tłumaczy i jest bardzo delikatny. Bez problemu zgodził się prowadzić moją pierwszą ciążę. Jestem z niego bardzo zadowolona :-) Oby było więcej takich lekarzy... Dziękuję i pozdrawiam serdecznie.

Byłam pierwszy raz u mężczyzny i czułam się strasznie skrępowana... Ale od tej pory będę chodziła tylko do niego. Bardzo delikatny, nawet nie poczułam jak mi robił cytologię, a po ostatnim badaniu u kobiety wspominam ją koszmarnie. Bardzo polecam :)

Bardzo sympatyczny, kompetentny lekarz. Przyjmuje obecnie w przychodni na ul.Grunwaldzkiej w Otwocku w ramach NFZ. Bardzo polecam, chociaż może nie powinnam, bo się zrobią kolejki ;)

CZY MOZE KTOS POWIEDZIEC GDZIE PRZYJMUJE DR TATRSKI I CZY N NFZ? Z GORY DZIEKUJE

CZY MOZE KTOS POWIEDZIEC GDZIE PRZYJMUJE DR TATRSKI I CZY N NFZ?
Z GORY DZIEKUJE

Najmilszy ginekolog do jakiego trafiłam. Rewelacyjny kontakt, polecam Paniom dla których wizyta u gina jest dużym strasem. Doktor przed badaniem zawsze miło porozmawia, postara się rozluźnić. Myślę , że jest też rewelacyjny na 1-szą wizytę młodej dziewczyny. Wywiad prowadzi wnikliwe, bada delikatnie czego nie można powiedzieć o niektórych Paniach ginekolog. Diagnozę i leczenie tłumaczy, zachęca do częstszych wizyt. Dodatkowym plusem jest to że w Rodzinnym Centrum Zdrowia w Otwocku gdzie przyjmuje w ramach NFZ można się dostać niemalże z dnia na dzień i umówić na konkretną godzinę a nie stać w długiej kolejce.
Nie chciałam być wścibska i go wypytywać ale może Panie wiecie czy jako położnik przyjmuje w jakimś szpitalu, zastanawiam się czy prowadzić u niego ciążę którą planuję? Zależy mi żeby był to lekarz nie tylko pracujący w przychodni.