dr n. med. Cezary Zydek

Urolog

Lekarz godny polecenia zawsze ma czas dla pacjenta dokładnie i zrozumiałe wytłumaczy bardzo cierpliwy polecam

Przedmówca widzę ze niechciał ani zdać się na kompetencje Pana doktora ani poznać jakim jest specjalista niestety sam wiem po sobie ze czasem lekarz musi wstrząsnąć pacjentem by ten zdał sobie sprawę z powagi sytuacji bo jak enty raz lekarz tłumaczy ludziom a ludzie wychodzą z gabinetu i robią swoje to po co chodzą do lekarza jak wiedza lepiej

Nie polecam, brak wiedzy, nieuprzejmy. Nie korzystajcie z jego usług, może zrobić więcej szkody niż pomoże