Ilość placówek

Dostępność
Wyczyść

Filtruj oceny
Ocena ogólna
Wyczyść

Oceny cząstkowe
Uprzejmość
Godny polecenia
Kompleksowość podejścia
Poświęcony czas
Tłumaczenie choroby i leczenia
Zaufanie do kompetencji
Wyczyść

Chiropraktyk

- 26 lekarzy
+1 więcej

Gabinet

Bytów

Średnia ocen: 5,0/5

Do pana Leszka zgłosiłam się z bólami odcinka lędźwiowego kręgosłupa trwającymi od 17 lat. Obecnie po 6 wizytach kręgosłup nie boli mnie prawie wcale. Pan Leszek zrobił bardzo dokładny wywiad, nawet pokazał mi filmik o budowie kręgosłupa, wytłumaczył przebieg terapii. ...

Do pana Leszka zgłosiłam się z bólami odcinka lędźwiowego kręgosłupa trwającymi od 17 lat. Obecnie po 6 wizytach kręgosłup nie boli mnie prawie wcale. Pan Leszek zrobił bardzo dokładny wywiad, nawet pokazał mi filmik o budowie kręgosłupa, wytłumaczył przebieg terapii. Jako jedyny doszedł do tego, że problemem jest także staw krzyżowy. Szczerze polecam!

WięcejMniej
Opinia dodana przez: monikaroma monikaroma

Michał Nogaj

Fizjoterapeuta, Chiropraktyk

liczba opinii: 11

Ostima - specjalistyczna terapia manualna
Emilii Sczanieckiej 1a/24
Poznań

Średnia ocen: 5,0/5

Żadna blokada w kręgosłup, leki przeciwbólowe, zabiegi ani maści nie przyniosły mi takiej ulgi, jak godzina u Pana Michała. Profesjonalnie, miło i skutecznie. Polecam.

Żadna blokada w kręgosłup, leki przeciwbólowe, zabiegi ani maści nie przyniosły mi takiej ulgi, jak godzina u Pana Michała. Profesjonalnie, miło i skutecznie. Polecam.

Opinia dodana przez: Kasia

Centrum Planowania Rodziny
Grunwaldzka 24
62-200 Gniezno

Średnia ocen: 5,0/5

Polecam!!! Ból pleców minął już po pierwszej wizycie u pana Piotra, migreny również, nie mam potrzeby zażywania leków na ból głowy co znacznie wpłynęło na samopoczucie i stan wątroby. Pacjent podczas wizyty może czuć się swobodnie, panuje intymna atmosfera, ewentualne ...

Polecam!!! Ból pleców minął już po pierwszej wizycie u pana Piotra, migreny również, nie mam potrzeby zażywania leków na ból głowy co znacznie wpłynęło na samopoczucie i stan wątroby. Pacjent podczas wizyty może czuć się swobodnie, panuje intymna atmosfera, ewentualne zastrzeżenia (np. jak chrupie gdzieś w karku) można zgłaszać już w trakcie wizyty. Oby więcej takich specjalistów w naszym pięknym kraju, gdzie na NFZ nie bardzo można liczyć...

WięcejMniej
Opinia dodana przez: B1
Chiropraktyk Wrocław dr Mateusz Nowacki

Nowacki Chiropraktyka Gabinet Terapii Schorzeń Kregosłupa i Bólów Głowy
Podwale 73/24
50-080 Wrocław

Średnia ocen: 5,0/5

„Lekarze przepisują leki, o których niewiele wiedzą, na choroby, o których wiedzą jeszcze mniej, ludziom – o których nie wiedzą nic” ( mem znaleziony w Necie)… Pan dr Mateusz Nowacki leczy! A przepisuje leki, o których wie wszystko! – to ...

„Lekarze przepisują leki, o których niewiele wiedzą, na choroby, o których wiedzą jeszcze mniej, ludziom – o których nie wiedzą nic” ( mem znaleziony w Necie)… Pan dr Mateusz Nowacki leczy! A przepisuje leki, o których wie wszystko! – to m.in. ćwiczenia rehabilitacyjne i masaże. Przy tym jest szalenie sympatycznym młodym człowiekiem, z przeogromną wiedzą i wielkim darem, nastawionym na dobro pacjenta! Nieprawdopodobne, ale prawdziwe.
Przez miesiąc zmagałam się z nieopisanie potwornym bólem biodra. Żadne leki przeciwbólowe nie działały, zastrzyki spowodowały fatalne skutki uboczne, które trzeba było jakoś zniwelować – rzecz jasna lekami tradycyjnymi. Jak usłyszałam hasło - „szpital i kto wie? może operacja” odezwał się mój instynkt samozachowawczy. W desperacji odpaliłam laptopa. Na You Tube trafiłam właśnie na Pana dra Mateusza Nowackiego. Weszłam też jego stronę internetową. Nie zastanawiałam się chwili. Miałam zamiar skoczyć do Odry, jeśli mi choć trochę nie ulży.
I wreszcie dowiedziałam się, co mi dolega. Okazało się, że to staw biodrowo-krzyżowy. Na koniec pierwszej wizyty ból biodra jak ręką odjął! Uffff! Niewiarygodne! Te sto km do Pana dra samochodem były koszmarem, a wyszłam z gabinetu i zatańczyłam z radości na ulicy! Uff! Podczas kolejnych wizyt pozbyłam się bólu krzyża! Mało tego, przy tym Pan dr ustawił cały mój wiekiem itd. „zmasakrowany” kręgosłup. Dostałam recepty ćwiczeń, które pilnie wykonuję. I podrzucił mnie też na masaż do rewelacyjnej Pani Marceli Zielińskiej. Krótko mówiąc, Pan dr Mateusz Nowacki jest fantastyczny!
Już nie zamierzam skakać do Odry! Niemniej zamierzam (ponieważ moja praca wymaga przesiadywania przy komputerze) profilaktycznie co miesiąc jeździć na wizytę po to, by zapobiec ewentualnym podobnym problemom w przyszłości.
PS. do czytających – to nie jest absolutnie żadna kryptoreklama. Każdy ma wybór – chemiczne leki rujnujące zdrowie i portfel, a w perspektywie jeszcze gorsze rzeczy jak np. operacja, albo pozbycie się problemu lekko, łatwo i przyjemnie, w sposób bezpieczny i oparty na skutecznej terapii. Ja dokonałam wyboru, jestem przeszczęśliwa!
Dziękuję bardzo Panie Doktorze!
Dziękuję bardzo Pani Marcelo!
I równie dziękuję przemiłym Paniom z rejestracji!
Jolanta C., dziennikarka radiowa

WięcejMniej
Opinia dodana przez: Jolanta

Gabinet
Kamieniecka
Szczecin

Średnia ocen: 5,0/5

Polecam tą osobę. Uważam, że jest godna polecenia o czym słyszałam już od niejednej osoby!

Polecam tą osobę. Uważam, że jest godna polecenia o czym słyszałam już od niejednej osoby!

Opinia dodana przez: Anonim

NZOZ CHIRODENT
Marynarki Polskiej 78a
76-270 Ustka

Średnia ocen: 5,0/5

Witam,
Po drugim porodzie zaczęły się u mnie migreny. Poza silnym bólem głowy i kłuciem w oku, bywały też takie napady, którym towarzyszyły 2-3 dniowe nudności z wymiotami, kończące się kroplówkami w szpitalu. Neurolog stwierdził, że jak odstawię dziecko od ...

Witam,
Po drugim porodzie zaczęły się u mnie migreny. Poza silnym bólem głowy i kłuciem w oku, bywały też takie napady, którym towarzyszyły 2-3 dniowe nudności z wymiotami, kończące się kroplówkami w szpitalu. Neurolog stwierdził, że jak odstawię dziecko od piersi, to da mi worek leków. Zanim zdecydowałam się na taką kurację, ktoś polecił mi Pana Czarka. Okazało się, że powodem moich niedyspozycji jest przestawiony kręg szyjny. Po kilku zabiegach problem migreny przestał istnieć, Nawet jeśli zaboli głowa, to nie miewam już mdłości, a zwykły paracetamol załatwia sprawę. Częstotliwość bóli co 4 dni, zmieniła się na 3-4 tygodnie (dziś mija miesiąc od ostatniego bólu głowy).
Wszyscy cierpiący na migreny powinni wiedzieć, że migrenę można okiełznać. Nawet jeśli nie uda się jej pozbyć zupełnie, to można poprawić komfort życia na lepszy. Pamiętajcie tylko, że zanim udacie się do jakiegokolwiek kręgarza, sprawdźcie, czy to nie jakiś samouk, bo taki ktoś może okaleczyć człowieka. Jeśli chodzi o Pana Króla, to mogę chórem powtórzyć z pozostałymi opiniodawcami, że ma magiczne ręce.

WięcejMniej
Opinia dodana przez: b_

Gabinet
ks.Heykego 6
84-230 Rumia

Średnia ocen: 4,9/5

Od 1998r. mam wskazanie do endoprotezy stawu biodrowego, który jest już po 2 operacjach.Do tego brak stabilizacji odcinka krzyżowo-lędźwiowego i zmiany zwyrodnieniowe, więc ból towarzyszył mi już niemal codziennie. Od 3 lat regularnie korzystam z terapii u Damiana Lewandowskiego i ...

Od 1998r. mam wskazanie do endoprotezy stawu biodrowego, który jest już po 2 operacjach.Do tego brak stabilizacji odcinka krzyżowo-lędźwiowego i zmiany zwyrodnieniowe, więc ból towarzyszył mi już niemal codziennie. Od 3 lat regularnie korzystam z terapii u Damiana Lewandowskiego i od tej pory mogę z powodzeniem prowadzić normalne życie. Praca jaką wykonuję wymaga ode mnie pełnej sprawności fizycznej, co w przypadku moich zmian zwyrodnieniowych wydaje się niemożliwe. Zdjęcia rtg w porównaniu z moim stanem psychofizycznym od 3 lat wprawiają lekarzy w duże zdziwienie...Gorąco polecam. Damian Lewandowski to doskonały terapeuta, profesjonalista pod każdym względem.

WięcejMniej
Opinia dodana przez: Iwona

Gabinet
Armii Krajowej 72 lok. 3
81-844 Wyścigi, Sopot

Średnia ocen: 4,9/5

Specjalista w swoim zawodzie!
Profesjonalne, a przy tym bardzo naturalne podejście do 'tematu’.
Polecałem i będę polecać!

Specjalista w swoim zawodzie!
Profesjonalne, a przy tym bardzo naturalne podejście do 'tematu’.
Polecałem i będę polecać!

Opinia dodana przez: Adam

Chiropraktyka -- Dr Kendall Chorostecki Bkin, DC
Dobra 12
34-326 Pietrzykowice

Średnia ocen: 4,9/5

Jestem stałą pacjentką dr Chorosteskiego ze względu na przepuklinę w kręgosłupie. Od czasu kiedy jestem pod Jego opieką ani razu nie miałam ataku bólu, który wcześniej był przez lekarzy leczony jako "korzonki" - zastrzykami. Zgłosiłam się też do Niego gdy ...

Jestem stałą pacjentką dr Chorosteskiego ze względu na przepuklinę w kręgosłupie. Od czasu kiedy jestem pod Jego opieką ani razu nie miałam ataku bólu, który wcześniej był przez lekarzy leczony jako "korzonki" - zastrzykami. Zgłosiłam się też do Niego gdy boleśnie skręciłam nogę w kostce i dzięki Jego pomocy (masaże, akupunktura) i dokładnym poradom jak rehabilitować nogę w domu, obyło się bez gipsu i mogłam szybko wrócić do pracy. Jak dla mnie: pomógł rewelacyjnie w chorobie przewlekłej jak i w nagłym przypadku - jak najbardziej polecam tego lekarza.

WięcejMniej
Opinia dodana przez: Anonim

mgr Dariusz Apczyński

Fizjoterapeuta, Masażysta

  (+2 więcej)
liczba opinii: 3

Medycyna Fizykalna i Rehabilitacja
Skrzetuskiego 2 b /23
20-628 Lublin

Średnia ocen: 4,9/5

Wspaniały terapeuta i człowiek,skuteczny rehabilitant i masażysta,polecam go wszystkim i dziękuję za skuteczną terapię i opiekę medyczną.Zbyszek K.

Wspaniały terapeuta i człowiek,skuteczny rehabilitant i masażysta,polecam go wszystkim i dziękuję za skuteczną terapię i opiekę medyczną.Zbyszek K.

Opinia dodana przez: Anonim


Copyright ©2018 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat