Bezpośredni kontakt:

Bezpośredni kontakt:
telefon: 501-163-777
email: mieczyslaw@smigielski.net
www.smigielski.net

Polecam. Lekarza godny polecenia. Lecz jedna sprawa ktora Nas bardzo zniesmaczyla a mianowicie, wizyte mieliśmy ustalona, która miała byc refundowana przez nfz, operacja miala sie odbyc w sobote, w czwartek dostajemy telefon ze budżet sie skonczyl i albo przyjedziemy na wizyte prywatnie albo musimy czekac 1 rok i 3 miesiace dokladnie na nastepna wizyte, przy czym nasz Syn mial juz 13 miesiecy a optimum zeby nie bylo zadnych zaburzen psychicznych pod tym katem, jest zrobic operacje do 18 miesiecy. Tak wiec pod tym wzgledem poczulismy sie oszukani ale mimo wszystko ocena 5 gdyz profesjonalizm DR Smigielskiego jest na 5+

Byłem u doktora Śmigielskiego jako osoba dorosła z problemem, z którym zmagam się od dzieciństwa. Jako pierwszy spośród wszystkich lekarzy rzeczowo wytłumaczył w czym rzecz, jakie podjąc dalsze kroki i co ważne, czego się wystrzegać. Powiedział na jakie działania się nie godzić, choć część lekarzy "po fachu" twierdziła, że zastosowanie tej, a nie innej metody jest jedynym wyjściem, nie mówiąc do końca o konsekwencjach w przyszłości. Serdecznie dziękuję za konsultacje i polecam wizyty u dr. Śmigielskiego

Dr Śmigielski operował mojego synka kilka lat temu i wykonał to podczas jednego zabiegu (inni lekarze chcieli robić 2 zabiegi). Efekt jest niesamowity, lekarze pediatrzy którzy oglądają syna na wizytach są zadziwieni, że miał kiedykolwiek operację spodziectwa. Profesjonalista w 200%.

Wspaniały człowiek, brak słów żeby wyrazić wdzięczność. Po wysłaniu prośby o opinię w sprawie wodonercza córki natychmiastowy kontakt. Dziękujemy.

Wspaniały człowiek, brak słów żeby wyrazić wdzięczność.

Świetny lekarz. Super podejście do dziecka. Rozmawiając z nim nie ma się wątpliwości, że to profesjonalista, który wie co robi. Jedyne, czego żałujemy, to że nie trafiliśmy do niego wcześniej – oszczędzilibyśmy synkowi jednego zabiegu w znieczuleniu ogólnym.

Witam, Dotarłam do Dr M. Śmigielskiego z moim synem (spodziectwo) (1rok życia)po zapoznaniu się z bardzo wieloma opiniami oraz informacjami o Jego osobie i pracy. Byłam trochę zdystansowana do ogromu świetnych recenzji. Wychodząc z gabinetu oboje z mężem mieliśmy całkowitą pewność, że operację naszego Malucha powierzymy właśnie Dr Śmigielskiemu. Niebywała perfekcja, wszystko wyjaśnione - rzeczowo i zrozumiale, podejście do dziecka, kultura i szacunek wobec rodziców. Takich lekarzy dzisiaj można z przysłowiową świecą szukać. Oeracja przebiegła zgodnie z planem, o wszystkim byliśmy przed i po informowani na bieżąco (i Dr Śmigielski ...

Witam,
Dotarłam do Dr M. Śmigielskiego z moim synem (spodziectwo) (1rok życia)po zapoznaniu się z bardzo wieloma opiniami oraz informacjami o Jego osobie i pracy. Byłam trochę zdystansowana do ogromu świetnych recenzji. Wychodząc z gabinetu oboje z mężem mieliśmy całkowitą pewność, że operację naszego Malucha powierzymy właśnie Dr Śmigielskiemu. Niebywała perfekcja, wszystko wyjaśnione - rzeczowo i zrozumiale, podejście do dziecka, kultura i szacunek wobec rodziców. Takich lekarzy dzisiaj można z przysłowiową świecą szukać. Oeracja przebiegła zgodnie z planem, o wszystkim byliśmy przed i po informowani na bieżąco (i Dr Śmigielski i anestzjolog i pielęgniarka). Po operacji przez cały czas gojenia jesteśmy w kontakcie - mail, tel. (mieszkam ok. 300 km od Warszawy) o róźnych porach dnia. Stosowaliśmy się do wszystkich zaleceń Dr i wszystko goi się świetnie. Maluch nie cierpi! Jestem niebywale wdzięczna Dr Śmigielskiemu i z pełną odpowiedzialnością mogę Go polecić innym.
K.P.

oanioł nie lekarz .wspanialy specjalista pierwszy raz rozumialam oczym lekarz do mnie mowi .Kubus przeszedl operacje bez stresu i komplikacji Pan doktor oddal mu nie tylko swoj talent ale i serce .fachowa opieka i przemile panie pielegniarki ,kazdy szpital na swiecie powinien brac przyklad z tego zespolu .jesze raz dziekujemy z calego serca!!!

Pierwszy raz spotkałam się z taką sytuacją gdzie lekarz, który mnie nie zna i nigdy nie byłam jego pacjentką po pierwsze: odebrał telefon komórkowy, który znalazłam przypadkowo w internecie 2. wysłuchał cierpliwie, nie przerywając problemu jaki mieliśmy z siusiakiem synka 3. zadał dodatkowe pytania 4. podał sześć przyczyn jakie mogły to wywołac 4. pokierował mnie co mam zrobić pokolei, dodatkowo był bardzo miły, wyrozumiały na moje pytania,konkretny, nie wyczułam ani przez chwilę, że jestem intruzem jak to sie często zdarza. Nastepnie wieczorem zadzwoniłam do niego ponownie i ponownie odebrał telefon, pamiętał mnie, podyktowałam mu wyniki badań i dał dalsze zalecenia. Nieprawdopodobne.

Udałam sie następnego dnia do urologa, oczywiście innego -coś strasznego....

Panie Doktorze wiem, że do Pana czeka się 30 dni na wizytę, poczekamy nawet dłużej bo takich ludzi jak Pan to chyba więcej nie ma. Dziękuję z całego serca za pomoc telefoniczną

Mama 8 letniego Jasia

Lekarz jakich malo, bardzo dobre podejscie do dziecka, moj syn pozwolił mu na wszystko a normalnie nie daje sie obejrzec a co dopiero dotknąc.Zaangazowany do samego konca,nie tylko do operacji i wzięcia pieniązków. Mam z nim kontakt mailowy, przesyłam mu zdjęcia i pytania. Na wszystko odpowiada- mieszkamy za granica ale ciągle mogę konsultowac przebieg gojenia syna po operacji. Polecam z całego serca.

WSPANIAŁY CZŁOWIEK BARDZO KOMPETENTNY LEKARZ PROFESJONALISTA W KAŻDYM CALU Z CAŁYM SERCEM POLECAM PANA DOKTORA NASZ SYNEK PRZESZEDŁ DOŚĆ SKOMPLIKOWANA WADE SPODZIECTWA OPERACJA TRWAŁA DŁUGO I TO BYŁO NAJGORSZE TRZY GODZINY W MOIM ŻYCIU ALE DZIS JEST SUPER NIE MA ŚLADU PO JAKIEJKOLWIEK WADZIE. SZKODA ZE MAMY TAK MAŁO LEKARZY W NASZYM KRAJU KTÓRZY TAK PIEKNIE PODCHODZA DO PACJENTA I RODZICÓW