Chirurg Dziecięcy

dr hab. n. med. Adam Bysiek

Chirurg onkolog, Chirurg dziecięcy

Specjalistyczne Centrum Leczenia Dzieci i Młodzieży
WIELICKA 25

Za pośrednictwem tej strony chcielibyśmy podziękować Panu Doktorowi doc. Adamowi Byśkowi za opiekę nad naszym synkiem ( usunięcie guza - neuroblastoma ), za poświęcony czas oraz za bardzo cenne uwagi których Pan Doktor udzielił nam podczas naszego krótkiego pobytu w Krakowie. Za to wszystko jesteśmy Panu Doktorowi bardzo wdzięczni i jeszcze raz dziękujemy - takich lekarzy ze świeczką szukać. Życzymy również dalszych sukcesów w życiu zawodowym, jak i prywatnym

lekarz Maciej Nowiński

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Katowice

NAJBARDZIEJ DOSKONAŁY LEKARZ STOMATOLOG,JAKIEGO ZNAM! CHODZIMY DO NIEGO CAŁĄ RODZINĄ. TAK SAMO TRAKTUJE PACJENTA ZARÓWNO PODCZAS WIZYTY PUBLICZNEJ JAK I PRYWATNEJ. ZANIM ZACZNIE LECZYĆ ZĘBY PYTA O SZCZEGÓŁY Z TYM ZWIĄZANE, FACHOWO DOBIERA ZNIECZULENIE, MA OGROMNĄ CIERPLIWOŚĆ I FANTASTYCZNE PODEŚCIE. KAŻDEGO PACJENTA TRAKTUJE JAK BY BYŁ JEGO JEDYNYM PACJENTEM NA ŚWIECIE! NIE WYOBRAŻAM SOBIE WIZYTY U KOGOŚ INNEGO! DZIĘKI NIEMU UWIELBIAM CHODZIĆ DO DENTYSTY, ZARÓWNO JA, JAK I MÓJ MĄŻ I CÓRECZKA. PAMIĘTA SWOICH STAŁYCH PACJENTÓW, NAWET ROZPOZNA PODCZAS ROZMOWY TELEFONICZNEJ. WOGÓLE JEST BARDZO ZDOLNYM, MŁODYM I WYKSZTAŁCONYM LEKARZEM. WZBUDZA OGROMNE ZAUFANIE.
POLECAM WSZYSTKIM, KTÓRZY BOJĄ SIĘ CHODZIĆ DO DENTYSTY. WSZYSTKO TŁUMACZY, U NIEGO NIE MA SZYBKIEGO LECZENIA, W POŚPIECHU, WSZYSTKO ROBI DOKŁADNIE I PRECYZYJNIE, A DO TEGO DOKŁADA WSZELKICH STARAŃ, ABY WIZYTA BYŁA PRZYJEMNA, MIŁA I BEZBOLESNA.

CenterMed Biegonice
Węgierska 188
33-300 Nowy Sącz

Polecam każdemu Pana Doktora, gdyż to bardzo dokładny i kompetentny lekarz, a przy tym wspaniały człowiek - ciepły i serdeczny. Od razu nawiązał kontakt z córką, która chętnie odpowiadała na pytania, mimo iż początkowo była zestresowana i obawiała się wizyty. Po dwóch wizytach u Pana Doktora mogę śmiało powiedzieć, że to najlepszy lekarz dziecięcy jakiego poznałam i mimo, że dzieli nas ok.40 km zawsze do Niego wrócę, ilekroć będę potrzebowała pomocy dla mojego dziecka.

Proszę o nieujawnianie mojego adresu e-mail.

Opinia dodana przez: Beata

Ambulatorium i Diagnostyka SPSK Nr 1 PUM w Szczecinie
Unii Lubelskiej 1
71-252 Szczecin

Bardzo uprzejma ,dokladna w tlumaczeniu schorzenia,usmiechnieta niezaleznie od zmeczenia.To jest wielka rzadkosc i szczescie spotkac takiego lekarza.Szczerze polecam!!!!

dr Wojciech Masalski

Traumatolog, Ortopeda dziecięcy

Dokładny i spokojny, bardzo dużo tłumaczy umiejętnie ale ze skutkiem zdiagnozował ból w barku , widać że ma fach w rękach.

Opinia dodana przez: ANNA S

Centrum Zdrowia Dziecka Oddział Chirurgii Ogólnej

Albert Einstein powiedział "Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia" - ja się z tym zgadzam każdy z nas powinien myśleć o innych. A pan prof.dr hab.nauk med. Piotr Kaliciński ma naprawdę złote serduszko i tak dużo robi dla małych pacjentów Centrum Zdrowia Dziecka . Moja ocena 5.0 ale to za mało . Dziękuję za to że żyje .

Opinia dodana przez: Kinga

ul. Leśna 9
Bydgoszcz

pełen profesjonalizm, konkretnie, trafnie, czuliśmy się zaopiekowani, tłumaczenia jasne i czytelne, pomoc od razu z pełną satysfakcją gorąco polecamy. W przyszłości życzymy sobie i wszystkim takich wspaniałych specjalistów jak dr Marek Kornet .

Opinia dodana przez: Kamil

dr Donata Oziemczuk

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Stomatologia na Jędrzychowie
ul.Kasztanowa 12a/1
65-381 Zielona Góra

Bardzo polecam dr Oziemczuk, leczę się u niej w Den Medzie na Łużyckiej. Przez wiele lat miałam dentofobię, ale dr Oziemczuk skutecznie mnie z niej wyleczyła. Nie boję się nawet rwania zębów, bardzo polecam.

Opinia dodana przez: Kasia

Ośrodek Lecznictwa Pozaszpitalnego
Powstańców Wielkopolskich 2
06-400 Ciechanów

Bardzo kompetentna Pani Doktór. Z ogromnym zaangażowaniem podchodzi do każdego pacjenta. Leżąc na oddziale z moim synkiem liczyło się dla mnie tylko zdanie tej Pani Doktór. Sprawiała wrażenie osoby bardzo profesjonalnej w tym co robi i tak właśnie było. Serdecznie dziękujemy pozdrawiamy. Mama Kacpra.

Czecha
32-600 Oświęcim

*******Wspaniała lekarka i wspaniały człowiek. *******Mało takich lekarzy można spotkać. Polecam********